Grupa Editors kręci w Krakowie teledysk!
Co zespół Editors robi w przerwie między warszawskim i krakowskim koncertem? Teledysk kręci! Nie wiadomo jeszcze do jakiej piosenki, ale znane są miejsca, gdzie mieszkańcy grodu Kraka już dziś będą mogli podejrzeć brytyjski zespół przy pracy.
- Editors przeprasza za Jarocin i zaprasza
- Placebo, Gossip i Editors jadą do Polski
- Dla Editors zawsze liczył się tylko pop
- Zobacz klip Editorsów kręcony w Krakowie
- Editors jak bumerang wraca do Polski
- Eminem walczy o tytuł najlepszego klipu
- Są bilety na koncert Editors w Poznaniu
- Editorsi nie przyjadą do Wrocławia
- Alternatywa promuje film o wampirach
Pogoda
POLSKA
Czwartek 2012-02-16

temp. min -13°C max. 2°C
opady:
niewielkie opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Zaledwie wczoraj, 23 listopada w Warszawie, zespół dał koncert w klubie Stodoła, a już jutro, we środę 25 listopada, przed krakowską publicznością wystąpi w klubie Studio. Wolny wtorek poświęca na nagrywanie klipu.
Jak donosi Onet, główną część planu zdjęciowego zlokalizowano w klubie Alchemia na krakowskim Kazimierzu, ale muzycy przeniosą się też na chwilę na Planty, gdzie między ulicami Dominikańską i Sienną zostanie nakręcona reszta zdjęć.
Przypomnijmy, że Brytyjczycy promują w Polsce swój ostatni longplay "In This Light And On This Evening", który miał premierę we wrześniu 2009 roku. W ramach poslkiej minitrasy zagrali w stołecznej Stodole (23.11). W krakowskim Studiu wystąpią we środę 25 listopada o godz. 20.
CZYTAJ TAKŻE:
Dla Editors zawsze liczył się pop >>>

























































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!