Lupe Fiasco, Jay-Z i U2 nagrywają dla Haiti
Kolejne gwiazdy ofiarują pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi na Haiti. Amerykańskie gwiazdy hip-hopu - Lupe Fiasco wspomagany przez muzyka Linkin park oraz Jay-Z z towarzyszeniem lidera irlandzkiej supergrupy szykują specjalne piosenki.
- Złote Globy rozdane - "Avatar" najlepszy
- Gwiazdy pomagają Haiti
- Polscy ratownicy przeszukują teren uczelni
- Oto, jak Haiti zjednoczyło Amerykę
- Pomóż z gwiazdami poszkodowanym z Haiti
- Zremiksowane przeboje U2 już w sieci
- Sportowcy pomagają ofiarom trzęsienia
- Robbie wraca do Take That. Dla Haiti
- Susan Boyle śpiewa dla Haiti. Posłuchaj!
- Bono i Sting solidarnie dla Haiti
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Poniedziałek 2012-05-21

temp. min 6°C max. 30°C
opady:
śladowe opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Fiasco nawiązał współpracę z Mikiem Shinodą z Linkin Park. Jego starszy kolega do do pomocy pozyskał większą gwiazdę - U2. Bono oraz The Edge przygotowali numer, którego produkcją zajął się Swizz Beatz.
"Razem z Jayem chcieli zrobić coś dla Haiti - zdradza irlandzki gitarzysta. - Bono przygotował więc kilka wersów, napisaliśmy piosenkę, nagraliśmy ją i wysłaliśmy do nich. Niedługo powinniście ją usłyszeć".
Jay-Z i U2 mieli już okazję współpracować. Raper wspomógł kwartet podczas specjalnego występu zespołu z okazji rocznicy upadku muru berlińskiego.
U2 weźmie także udział w charytatywnym koncercie "Hope for Haiti". Impreza z udziałem Bono, a także m.in. Stinga, Christiny Aguilery i Justina Timberlake'a, odbędzie się 22 stycznia.

















































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!