Za pośrednictwem AsfaltShopu kupować można już bilety. Wejściówki, których do sprzedaży trafiło zaledwie 150 sztuk, kosztują 40 złotych. Przypomnijmy, że dzień później grupa zagra w krakowskim klubie Łódź Kaliska. Muzycy na żywo promować będą imienny album, którego premierę wyznaczono na 14 maja. Zestaw promują piosenki "Pistolet" i "Szczur", których można posłuchać na profilu MySpace. Formację tworzą wokalista i basista Bartosz Waglewski, gitarzysta Michał Sobolewski oraz grający na perkusji Piotr Waglewski.

Skąd pomysł na rockowy projekt muzyków kojarzonych z hip-hopem. Na swoim profilu w serwisie MySpace sami tłumaczą to w następujący sposób:

"Nazwa odnosi się do lat 60., tęsknoty za nagrywaniem płyt na żywo bez produkcyjnych fajerwerków. Bracia Waglewscy, zafascynowani hiphopem, wracali (co znamienne dla lat 90.) do zespołów o korzeniach w muzyce punkowej, garażowej – Bad Brains, Fugazi, Sonic Youth czy Morphine. [...]

To płyta grana na żywo, bez użycia komputerów, gdzie wszystkie brudy zostały pozostawione celowo. Rify gitarowe, często odnoszące się do klasyki gatunku, współgrają z punkową, garażową sekcją rytmiczną. "