Dziennik.plMuzyka

Poniedziałek, 21 maja 2012

Imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 38°C

Edyta Bartosiewicz wraca z nową muzyką

2010-06-16 | Ostatnia aktualizacja: 11:49 | Komentarze: 5 | skomentuj
Edyta Bartosiewicz wraca z nową muzyką

Edyta Bartosiewicz wraca z nową muzyką / AKPA

Edyta Bartosiewicz szykuje nową, pierwszą od ponad 10 lat płytę. Nad produkcją czuwać będzie mąż Natalii Kukulskiej Michał Dąbrówka. Na razie wokalistka wypuści singla. Co z longplayem, jeszcze nie wiadomo, oby nie skończyło się tak jak z ostatnią płytą, która po kilkakrotnie przesuwanej premierze w ogóle się nie ukazała.

Pogoda

POLSKA

Poniedziałek 2012-05-21

temp. min 6°C max. 30°C
opady: śladowe opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Mąż Natalii Kukulskiej zdradził plany wokalistki w rozmowie z Piotrem Stelmachem w audycji "Prywatna kolekcja" na antenie radiowej Trójki. "W przyszłym tygodniu wchodzimy do studia z Edytą Bartosiewicz i nagrywamy nowego singla" - wyjawił producent. "Myślę, że wielu słuchaczy czeka na jej powrót" -dodał.

Poprzedni longplay Bartosiewicz, "Wodospady łez", miał premierę w listopadzie 1998 roku. W maju ukazał się album "CoMix" autorstwa Dąbrówki i Kukulskiej.

Źródło: dziennik.pl
Wypowiedzi: 5
  • ~babapl2010-07-13 22:33

    A jużci! Niech żyje!

  • ~Paskuda2010-07-13 22:32

    Niech nam żyje Edyta!

  • ~Gargangruel2010-07-13 22:32

    Cenię panią jak żadnego artystę w tym kraju. Gdy miałem 40 lat uwielbiałem płakać przy pani piosenkach.

  • ~thor2010-07-13 22:24

    Najlepsza polska wokalistka.

  • ~morpork2010-07-13 22:23

    Czekamy, czekamy, czekamy...

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«