Dziennik.plMuzyka

Wtorek, 22 maja 2012

Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 36°C

Ellie Goulding odwołała występ na Open'erze

2010-06-30 | Ostatnia aktualizacja: 23:49 | Komentarze: 0 | skomentuj

Ellie Goulding odwołała występ na tegorocznej edycji festiwalu Heineken Open'er. Jako przyczynę podała problemy zdrowotne. Wyraziła również nadzieję, że uda jej się jak najszybciej przyjechać do Polski.

Pogoda

POLSKA

Wtorek 2012-05-22

temp. min 9°C max. 30°C
opady: niewielkie opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

"Niestety, Ellie Goulding musiała zrezygnować z występu na Heineken Open'er Festival 2010 w związku z problemami zdrowotnymi" - czytamy w komunikacie od managementu artystki. "Ellie przeprasza wszystkich na festiwalu i tych, którzy chcieli zobaczyć jej występ. Bardzo czekała na ten koncert i ma nadzieję, że wkrótce odwiedzi Polskę".

Festiwal odbędzie się w dniach 1-4 lipca 2010 roku. Gwiazdami imprezy będą m.in. Pearl Jam, Kasabian, Gorillaz Sound System, Grace Jones, The Hives, Ben Harper, Klaxons, Matisyahu, Nas & Damian Marley, Tricky, Empire of the Sun, Groove Armada, Kings of Convenience, Skunk Anansie, Fatboy Slim, Cypress Hill i The Dead Weather.

Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«