Lekarze dawali jej góra dwa lata życia, a tymczasem kobieta walczy z chorobą już od 10 lat. Kiedyś założycielka agencji modelek, dziś ma całkowity niedowład rąk i nóg, nie mówi. Dzięki specjalnemu programowi komputerowemu pozwalającymi obsługiwać klawiaturę ruchami głowy, wydała autobiografię "Ołówek".

Marzy, by ponownie wyjechać na leczenie do Indii, gdzie była już dwukrotnie dzięki hojności swoich znajomych. I dzięki ich pomocy zorganizowała koncert charytatywny, który odbędzie się w łódzkiej operze.

W programie koncertu znajdzie się prezentacja studia tańca ProjectSalsa, pokazy mody i promocja książki "Ołówek" z odciskiem kciuka autorki. Wystąpią także była wokalistka Varius Manx Monika Kuszyńska, Piotr Lisiecki znany z programu "Mam Talent", a na finał – Edyta Bartosiewicz z zespołem.

Wstęp na koncert zagwarantuje sobie pierwszych 900 osób, które wpłacą 80 zł lub więcej na konto: 11 1240 3086 1111 0010 2381 3886 Fundacji Jasia i Małgosi.

Lista darczyńców jest publikowane na bieżąco na stronie uwolnicmotyla.pl, gdzie jest także specjalny formularz do wpłat. Dotąd na liście znalazło się niemal 180 osób. Bilety można kupić także w kasach Teatru Wielkiego.