Publiczność specjalnego koncertu Anny Marii Jopek utworzą osoby, które zapłaciły najwięcej za bilety w internetowej aukcji. Możliwość uczestniczenia w tym ciekawym wydarzeniu muzycznym została wyceniona na 1000 zł.

Dla przybyłych na koncert gości czekają liczne atrakcje i niespodzianki. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00, a pozostałe szczegóły utrzymane są w tajemnicy. Nawet numer pokoju, w którym będzie czekała piosenkarka, zwycięzcy licytacji poznają dopiero na chwile przed rozpoczęciem koncertu. Nie będzie też sceny – Anna Maria Jopek zaśpiewa siedząc na łóżku i stojąc na parapecie.

Piosenkarce towarzyszyć będzie dźwięk gitary klasycznej, na której będzie grać znakomity muzyk, Marek Napiórkowski.

Anna Maria Jopek myśli też o spełnieniu swojego marzenia. Jest nim zorganizowania koncertu w łazience. – Łazienka wydaje mi się takim miejscem, które ma cudowną, naturalną akustykę. Fascynuje mnie, jak daleko może pójść nasza wyobraźnia i co to może oznaczać dla muzyki – mówi piosenkarka.

W organizację koncertu zaangażowana jest Fundacja Herosi, która zebrane pieniądze przeznaczy na zakup aparatury medycznej sali operacyjnej dla oddziału onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Zapoczątkowany przez MTV cykl najmniejszych koncertów świata na polskim rynku wylansowało Radio Roxy FM. Początkowo artyści występowali dla dziesięciu osób, od 2009 roku – dla dwudziestu. Słuchacze wygrywają wejściówki w konkursach na antenie radia. Cykl zainaugurowała grupa Myslovitz. Wystąpili też m.in. T. Love, Voo Voo, Hey, Lech Janerka, Marillion.