The Rolling Stones zagrają też w czeskiej Pradze. Bilety od 320 złotych... bez problemu dostępne

| Aktualizacja:

Bilety na polski koncert The Rolling Stones, organizowany na Stadionie Narodowym w Warszawie, rozeszły się niezwykle szybko. Bilety na koncert w Pradze, do której wielu Polakom bliżej niż do stolicy, wciąż są dostępne.

wróć do artykułu
  • ~lolo
    (2018-07-09 08:20)
    Byli wspaniali i sa wspaniali,pomimo upływu lat!
  • ~Babunia
    (2018-06-01 20:31)
    Ja tez juz mam swoje lata, ale w porownaniu do nich... Olaboga. Oni napewno pamietaja koniec ery mezozoicznej i plakali wspolnie nad kona...ja...cym ostatnim dinozaurem.
  • ~św.NH
    (2018-05-31 12:14)
    RS to kapiszony z żałosnym stylu, klaka i trzepanie kasy.
  • ~Zgrzybialy
    (2018-05-30 13:42)
    Mieszkam przy granicy czeskiej , to bede slyszal. Widziec nie musze, bo dostane depresji, no bo za pare lat tez tak bede wygladal! No moze, jak dalej bede tak chlal i cpal i palil!
  • ~Dziadziu
    (2018-05-30 13:40)
    Co nikt juz nie chce isc na ten koncert? Ja tez nie, bo mialabym pare godzin przed oczami moja przyszlosc: skrzywione grzbiety, artretyczne dlonie, tysiace bruzd na twarzy, skrzeczace glosy, i to udawanie nastolatkow!
  • ~jpII
    (2018-05-30 12:31)
    "czeskiej Pradze"? a q.. jakiej innej Pradze? napisałbyś dziennikarzyno, że zagrają w polskiej Warszawie? albo że grali już w niemieckim Berlinie, angielskim Londynie i irlandzkim Dublinie? na pewno nie. to po jaki ch... ten przymiotnik "czeska" przed Pragą?
  • ~żart
    (2018-05-30 10:50)
    Oni tak głośno grają (ryczą) że będę ich słyszał w domu w Polsce. Nigdzie nie jadę (stare czasy).
  • ~krzysztof
    (2018-05-30 10:29)
    w czasie tej trasy byłem na ich koncertach w Dublinie i w piątek w Londynie. rewelacja! zdecydowana większość młodych zespołów nie jest w stanie wytworzyć takiej energii na scenie jak Stonesi. Polecam i wyczekuję kolejnych koncertów, w tym przede wszystkim "naszego" w Warszawie
  • ~REFERENDUM POLSKI NOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2018-05-30 10:14)
    "SYMPOTHY FOR THE DEVIL" w katolickiej polsce :))

Może zainteresować Cię też: