• ~LAS
    (2012-08-04 07:38)
    Ciekawe kiedy polski prezydent Bronisław Komorowski zacznie tarzać się w błocie, żeby dać rodakom przykład do naśladowania ???
  • ~adam
    (2012-08-03 10:02)
    3dni wolności od ciągłej pracy,nauki,kredytów... 3dni świetnej muzyki,fajnych ludzi... przez 18lat tej imprezy zdarzyło sie mniej tragedii niz w miesiąc w Waszych miastach. A Wy,co? Siedzicie w domach przed tv,pijecie na umor piwsko i boicie sie zrobić cos innego niz pozwalaja kanony moralności zeby nie byc osmieszym. ONi maja świetną impreze i piękne wspomnienia przez caly rok a WY tylko swój telewizor.
  • ~donek
    (2012-08-03 08:10)
    na tym spedzie to myłlo, powidło i bydlo łacznie z gajowym !!!
  • ~m
    (2012-08-03 07:56)
    to ma być przyklad wy żydowskie Pomatoły z Owsiakiem cwaniakiem i popierającym go Komorowskim wsyscy pejsaci i tym pejsatym chodzi o to aby naród zdegenerować
  • ~Janusz Normalny
    (2012-08-03 09:31)
    Toż to zwykła dzicz!
  • ~Zdzisiek
    (2012-08-03 01:03)
    Na Woodstock przyjechała przeważnie młodzież z „dobrych” domów z dobrze prosperujących rodzin, w przeciwieństwie do młodych ludzi ze społecznych dołów, którzy buntują się na stadionach przeciwko liberalnej rzeczywistości, przeciw liberalnej polityce gospodarczej i społecznej, przeciwko zakłamaniu władzy i mediów. Łatwo być kolorową młodzieżą, gdy nie zaznaje się biedy i nie odczuwa poniżenia. Wtedy i nie widzi się zakłamania. Młodzież, którą dotyka szara rzeczywistość, bieda, marginalizacja albo nawet zupełne wykluczenie ze wspólnoty ekonomicznej i społecznej znajduje inne sposoby aktywności, wykrzyczenia tego, co boli i zaistnienia w zbiorowej świadomości rodaków i integracji z rówieśnikami i ze wspólnotą.
  • ~W@eredyk
    (2012-08-02 22:39)
    TEN JURECZEK OWSIK, sorry Owsiak to przez całe 20 parę lat robi w bambuko obywaterli, zastępując państwo w wyPOsażaniu szpitali, co przynosi mu ogromne korzyści finansowe z tytułu gratyfikacji za zbywanie mało chodliwego, często przestarzałego sprzętu, za co utzymuje całą rodZinkę i pociotków wielu. Robi pod salon, co widać i ma ich za swoich PROPAGATOROW. Ot teraz pana WUC`a BULA BEZNADZIEJA. A idioty, co zupę widelcami wp*********, sorry jedzą, bo to po europejsku, tak mają w umie do bani.
  • ~Janusz Nienormalny
    (2012-08-03 09:30)
    A prezydent dlaczego się nie zastosował do zachowania młodzieży peowskiej??
  • ~natan
    (2012-08-03 09:49)
    Ale fajnie. Taplają się w błocie jak świnie! Od człowieka do świni - taki rozwój.
  • ~Jarząbek
    (2012-08-03 10:28)
    ~adam

    Oj Adam, Adam jeden lubi taplać się w błocie inny posłuchać Czarodziejskiego Fletu, ale czy jesteś w stanie to zrozumieć? Ja też lubię posłuchać rocka, ale błoto mi do tego nie potrzebne;)