Kayah w Opolu nie wystąpi. "Nie dam sobie wmówić, że czarne jest białe, a białe jest czarne"

| Aktualizacja:

Zamieszania wokół festiwalu w Opolu nie koniec. W sprawie obecności lub nieobecności artystów w TVP wypowiedziała się Kayah. I jest to bardzo mocny głos.

wróć do artykułu
  • ~meloman polskiej piosenki
    (2017-05-17 13:54)
    I bardzo dobrze że Kayah nie wystapi, wreszcie bedziemy miec festiwal piosenki bardziej polskiej niż ...innej nacji...
  • ~Chato
    (2017-05-17 14:52)
    A KTO chce Słuchać i OGLĄDAĆ te PRZESTARZALE Du-y.
  • ~aw
    (2017-05-17 13:38)
    to niech spier....
  • ~helena
    (2017-05-17 15:05)
    I bardzo dobrze!! w Polsce jest demokracja ,kto chce to śpiewa!!! a swoją drogą nigdy nie lubiłam tej Kajah krzyczy jak poganiacz słoni,a nie piosenkarka.
  • ~worg
    (2017-05-17 12:59)
    Czasy się zmieniają a Rodowicz zawsze z władzą...
  • ~aabb
    (2017-05-17 16:20)
    I bardzo dobrze....niech ta PO-kraka ryczy dla KOD-orastów
  • ~mkk
    (2017-05-17 13:54)
    Pani Rodowicz zapytała: - Czy to prawda, Panie Prezesie Kurski, że jest czarna lista? Pan Kurski odpowiedział: - Ręczę Pani na cnotę mej żony, że nieprawda!! Rodowicz: - Aha, dziekuję. Wierzę Panu, Panie Prezesie...
  • ~gwiazdy nie chcom spiewac bo przeszkadzajo im gwizdy
    (2017-05-17 14:16)
    Chlopy po wsi gadajo, ze niby mamy takiech artystuf jakiechis my na wlasnem grzbiecie wy hodowali i oklaskiwali, i sie smiali i holubili, i jedli i pili. i podruzowali i wystempowali.
  • ~CyklonB
    (2017-05-17 19:28)
    Kayah to jest szczególny przypadek sydokomuny a nie tylko KOD - miała propozycję wykonania jako pierwsza światowego później przeboju "Asereje" później Las Ketchup. Nie chciała się zgodzić na oryginalnego autora tekstu i kompozytora tylko uparła się na figuranta J. Cygana. Piękne gó...wno pływające na falach ZAiKS-u, 25 lat po upadku komunizmu powinni z tymi złodziejskimi układami skończyć.
  • ~antypis
    (2017-05-17 13:38)
    Pięknie śpiewa -Niech żyje wolność ,wolność i swoboda -ale do władzy się przymila -rachunki trzeba płacić
  • ~\/|-|
    (2017-05-17 17:49)
    Bardzo sie z tego ciesze, shalom.
  • ~dor
    (2017-05-17 21:31)
    Nikt płakał nie będzie. Może młodzi dostaną wreszcie szansę.
  • ~tusk
    (2017-05-18 10:08)
    te stare baby po wyganiać bo im się głowach poprzewracało amen.
  • ~prof. gąbka
    (2017-05-20 22:43)
    Polacy mają wybór między wódką a koniakiem
  • ~Tak trzeba.
    (2017-05-17 22:32)
    Rodowicz nie zajmuje się polityką .Śpiewa a nie politykuje .
  • ~Aro
    (2017-05-20 13:25)
    a ja nie dam sobie wmówić że wycie to jest talent
  • ~Llo
    (2017-05-22 13:57)
    Czy to jakas baba z Balkanow ?
  • ~POLAK1253
    (2017-05-23 06:46)
    Polski świat artystyczny zszedł na psy ,jest to naturalne że musi się oczyścić ,niech młode wypiera stare,co zgrzybiałe pomarszczone mysi odejść ,są Artyści równierz na Śląsku to też Polska nie tylko Warszawka ,Artyści tacy jak Pani. Teresa Werner czy Pan Mariusz Kalaga i wielu wielu innych

Może zainteresować Cię też: