"Nergal" uniewinniony ws. znieważenia godła Polski. Tarczyński reaguje: Ten obleśny degenerat pójdzie siedzieć

Użyty znak nie jest godłem RP w myśl przepisów prawa, gdyż nie posiada korony – mówił w poniedziałek sędzia Marek Kapała w uzasadnieniu wyroku Sądu Okręgowego w Gdańsku uniewinniającego lidera deathmetalowej grupy Behemoth Adama Darskiego, ps. "Nergal", oskarżonego o publiczne znieważenie polskiego godła.

wróć do artykułu
  • ~#
    (2018-03-19 16:05)
    Trawestując ks. Bonieckiego: — „Jasełkowy d…ebilek”.
  • ~nie do wiary
    (2018-03-19 16:14)
    On Polskę promuje? A ja myślałem, że szatana.
  • ~Tsubasa
    (2018-03-19 16:43)
    Jesli Norwegia musi dofinansowywac trasy zespolow to chyba nielicznych odbiorcow posiadaja ow artysci
  • ~Bolo
    (2018-03-19 17:20)
    Podstarzały celebryta z wyraznym zanikiem inwencji. A orzeł niestety, nieudolnie, ale probuje nawiazac do godla Polski. Wiec jeszcze do tego tchórzliwy i bez ko hones.
  • ~Prawda nie boli.
    (2018-03-20 07:18)
    1) Nazwa koncertu "Rzeczpospolita Niewierna" 2) Grafika orła w koronie na czerwonym tle z charakterystycznymi gwiazdkami 3) Tłumaczenie Darskiego: "moja osoba funkcjonuje na medialnym świeczniku i jest łatwym celem dla wszelkiej maści oportunistów, którzy chcą zbić kapitał i zrobić sobie promocję." Czyli odwrócenie kota ogonem. Oportunista - postawa moralna charakteryzująca się rezygnacją ze stałych zasad moralnych lub przekonań dla osiągnięcia doraźnych korzyści, wybieranie zawsze tego, co jest w danej sytuacji bezpieczne i korzystne czyli Darski, wykorzystuje grafikę godła do "zbicia kapitału i promocji". Przypominam, że Art. 137. KK § 1. Kto publicznie ZNIEWAŻA, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo POZBAWIENIA WOLNOŚCI DO ROKU. I tego życzę z całego serca.
  • ~ccdd
    (2018-03-24 20:05)
    przyzwyczaił się do lekko zarobionych pieniędzy ,,,gdzie poziom muzyki ...to ehhehehehehe i gardłowe wydzieranie się ..nic mu nie wychodzi .... szuka możliwości popularności .......weż się do roboty market wzywa na kasę ,,,
  • ~Jozek
    (2018-03-26 06:37)
    A ja nie jestemm patriota! Czy za to tez bede w pisowskiej ( na razie) ukarany? Czy obywatel Polski musi byc patriota?
  • ~Hell
    (2018-03-26 06:42)
    Z tym orlem to dobry pomysl. Przeciez wiadomo, ze orzel to drapiezny ptak i pozera golabke. A Polski orzel poniewiera golabka pokoju, nie ty tylko symbolicznie. Dobrze trafione!
  • ~DM1
    (2018-04-16 11:21)
    No cóż dla tej POstUBeckiej nadzwyczajnej kasty prawniczych knajaków nie ma żadnych świętości, paszoł won z Polski !!!!
  • ~emeryt69
    (2018-04-16 11:36)
    Na tym zdjęciu orzeł ma koronę. Ogólnie to zawracanie dudy.
  • ~mzzimu :
    (2018-04-16 11:39)
    Sad w Gdansku ma porypane we lbach ( wplyw PO ?) a Nergal to antypolski zbok.
  • ~Batko
    (2018-04-16 11:58)
    Sędzia lewackie byd-- na bruk.
  • ~order białej wrony
    (2018-04-16 13:15)
    On sprofanował tego orła którym zostali odznaczeni Michnik, Buzek Szejwach ... sami swoi
  • ~Strzeżcie się plucia pod wiatr
    (2018-04-16 13:38)
    "Wcześniej czy później ten obleśny degenerat pójdzie siedzieć". Może nie siedzieć, ale wpłata na cel harytatywny za zniesławienie od posła Tarczyńskiego wcześniej czy później zostanie zasądzona.
  • ~r
    (2018-04-16 13:44)
    Dominisiowi T. proponuję udział w zlocie na łysej górze.Ma blisko i się bidula odpręży.Tylko niech zabierze ze sobą kumpli z MW,ONR i tych innych patriotów.Będzie weselej!.
  • ~Kauzperdaosja
    (2018-04-16 13:45)
    Prokurator oraz Tarczyński (podobno prawnik po KUL) bronią z całych sił godła PRL bo ten był właśnie bez korony.To jest racja ponieważ teraz PiS tworzy PRL-bis.Widać z tego ,że Prokurator i tarczyński to wrogowie Polski Demokratycznej wolą PRL.Tylko chłopcy żle się bawicie jak chcecie powrotu oficjalnie PRL.
  • ~AntySatan
    (2018-04-16 13:57)
    Bóg was zgładzi lewaczki,ten chory nergaś skończy w piekle tak jak wy,i nikt mu nie pomoże, tam nie będzie kapały czy innego adwokata diabła,więc wasz los jest przesądzony,czekajcie na zagładę,razem z waszym ulubieńcem "muzycznym" HAHAHA !!!
  • ~Orzeł Przedni
    (2018-04-16 13:57)
    Tarczyński zapomniał ,że jego godłem jest tłusta kaczka ,to też ptak . Tarczyński ze swoim niedorozwojem fizycznym i umysłowym tworzy kastę wolską .
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-04-16 14:04)
    Ciekawe co napiszą postępowcy jak inni zaczną twórczo eksplorować obszary np Gwiazdy Dawida... Wystarczy ze nie będzie niebieska na białym tle...
  • ~rychu
    (2018-04-16 14:04)
    sad wydal wyrok, moze mi sie to podobac lub nie, ale Tarczynski powiedzial - Wcześniej czy później ten obleśny degenerat pójdzie siedzieć. Obiecuję. Jako znieważony Polak zadbam o to ??!!!!!!!!!! to jest poblicznie sformolowana grozba karalna !!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: