Radia będą musiały grać po polsku. Liroy-Marzec proponuje gruntowne zmiany w prawie

| Aktualizacja:

Rozgłośnie radiowe będą grać więcej polskiej muzyki i mniej tych samych, nagranych przed dekadami przebojów? Poseł Piotr Liroy-Marzec składa projekt zmian, które w założeniu mają do tego doprowadzić.

wróć do artykułu
  • ~Teraz Kwa My!
    (2018-04-12 17:06)
    No i proszę, obywatele, komuszy rapciuch zaraz ustawi wam, jakiej muzyki macie słuchać. On wie lepiej od was samych, co wam się podoba!
  • ~asdfg
    (2018-04-12 17:08)
    Polskich wrzasków i jęków po prostu nie da się słuchać...... Kiedy ta wiadomość wreszcie dojdzie do polskich "artystów" ?!
  • ~nick
    (2018-04-12 17:01)
    znaczy się, że chcą, żeby radia grały nowomodne twory okołomuzyczne, czyli wielkie G !!!
  • ~Smichotek
    (2018-04-12 17:09)
    PRL - bis na pelny regulator.
  • ~Janusz bernat
    (2018-04-12 17:09)
    Polskie przeboje to kaszana. A już ten co prowadzi koło fortuny to nadaje się do usypiania trzody chlewnej. Na szczęście jest internet i setki tysięcy stacji z dobrą muzyka. A temu lerojowi odbiło. Teraz to dołożył sobie gwóźdź do trumny. Dowidzenia sejmie
  • ~Hugo
    (2018-04-12 17:09)
    Liroy! S--------- ze sceny!
  • ~Damian sandler
    (2018-04-12 17:11)
    Boże co się w tym kraju dzieje zamiast lepiej to więcej idiomów którzy próbują zaistnieć. Mamy setki tysięcy stacji w sieci i tam wyjce nie będą ryczeć.
  • ~Skuba
    (2018-04-12 17:15)
    A jak z Chopinem? Nagranie Polaka, czy Francuza? A co z Bachem wykonywanym przez polską orkiestrę? Muzyka polska czy niemiecka? Co będzie z przekładami Osieckiej piosenek Okudżawy? Muzyka polska czy rosyjska? A jak polscy jazzmani (taki Kurylewicz, czy Muniak) wykonywali jazzowe standardy. Muzyka polska czy obca? A Urszula Dudziak, która nagrała np. coś w USA... etc. etc.
  • ~Spoxman
    (2018-04-12 17:04)
    No, to Cypisa będą puszczać
  • ~krytyk
    (2018-04-12 17:16)
    ale się chłopu POliroyowało , i to nie w marcu , ale w kwietniu
  • ~AAA
    (2018-04-13 05:39)
    Naćpał się narkotyków i majaczy.
  • ~Skierniewicek
    (2018-04-12 18:11)
    Pewnie chce, żeby jego własne gnioty puszczali.
  • ~Bastard
    (2018-04-12 19:12)
    Wiecej jaraj Marzec !!! Pojdz dalej i w polskim radiomtylko obertasy i kujawiaki puszczac ! Bo to polskie ,nasze i basta !!! A ty sam malpowales jakies zamorskie dziwactwa . Rap to muzyka afroamerykanow przeciez !
  • ~Obywatel
    (2018-04-12 18:56)
    No to Disco Polo z każdego głośnika. Pozostaje słuchać Radia Luxemburg. Komuna wróciła.
  • ~1Ament
    (2018-04-12 18:25)
    A co będą grali w niedziele / co będzie wolno słuchać w niedziele?
  • ~Artur W.
    (2018-04-12 17:44)
    Czy skonczy się kiedyś era idiotów.mamy tysiące stacji w sieci i tam się przeniesiemy.Boze daruj mu bo jak zwykle nie wie co czyni.
  • ~Pisowiec
    (2018-04-12 17:29)
    Ja proponuje aby sejm ustanowil prawo ktore zobowiazuje wszystkich polakow bez wyjatku pod kara wiezienia do uczestnictwa w niedzielnej Mszy sw.
  • ~rychu
    (2018-04-12 18:09)
    "Radia będą musiały grać po polsku" ??!!!!! no to juz mamy 100% powrotu komuny !!!!!!! znowu bedziemy sluchac Radia Luxemburg i Wolnej Europy !!!!!!!!! dla uczniow zaczynaja sie "tajne komplety" to i nic dziwnego ze Radio Luxemburg rowniez powraca !!!!!!!!! tylko gdzie jest moja Wolna Polska ??!!!!!!!!!!!
  • ~umpa umpa bla bla kwa kwa cmok cmok mlask mlask
    (2018-04-12 19:31)
    Torun na calego
  • ~Pawn in the game
    (2018-04-13 08:59)
    Proszę jeszcze uregulować, jakiego papieru toaletowego mam używać w kiblu w dni parzyste. Przepraszam, że się odezwałem niepytany.

Może zainteresować Cię też: