Eurowizję wygrywa Izrael. "Toy" to piosenka, która pokonała konkurencję. Netta gwiazdą jednak nie zostanie

| Aktualizacja:

To był bardzo wyrównany konkurs, podczas którego usłyszeliśmy wiele dobrych piosenek. Podczas głosowania sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Ostatecznie wygrała reprezentująca Izrael Netta z nagraniem "Toy"

wróć do artykułu
  • ~A dlaczego
    (2018-05-15 23:21)
    Piosenka z Belgii była najlepsza i co ? I wygrał Izrael !
  • ~Alkion
    (2018-05-13 23:44)
    Ja nie rozumiem jednego przecież państwo izrael nie jest europejskim krajem jakim cudem bierze udział w Eurowizji.
  • ~anonimka
    (2018-05-13 23:40)
    Nie rozumiem hejtu na nią, moim zdaniem zasłużyla na wygraną. Piosenka z bardzo mądrym przesłaniem,wyraża sprzeciw wobec przemocy w stosunku do kobiet, molestowaniu itp. Tym co mówią że ten utwór ******** radzę się zapoznać z przesłaniem, a dopiero potem oceniać. A już całkowicie nie rozumiem licznych, obraźliwych komentarzy dotyczących jej tuszy, ma prawo wyglądać jak chce i w czym to komu przeszkadza? Weźcie się zastanówcie zanim kogoś obrazicie, bo to żałosne.
  • ~Hela
    (2018-05-13 20:39)
    Gruba i brzydka. Pewnie się skrobała.
  • ~Ulik
    (2018-05-13 19:38)
    Cudzego nie chwalicie , swego nie macie , sami nie wiecie, czy jeszcze s r a c i e ( no przynajmniej sie rymuje) .!
  • ~ . . .
    (2018-05-13 18:18)
    Kto to będzie jeszcze w następnych latach oglądał. Biznesowa ustawka. Pioseneczka tak ze środka listy nagle fika na pierwsze miejsce. Soros posypał...
  • ~bajobongo
    (2018-05-13 17:45)
    jak mógł mieć dobry głos po prostu był przepity wygrała dynia z Izraela niby z Europy
  • ~......
    (2018-05-13 16:49)
    a mówią że kradzione nie tuczy więc skąd to spasione beztalencie spoza Europy?
  • ~ggg
    (2018-05-13 14:39)
    Bartek Misiewicz by tam pozamiał, to taki mlody utalentowny człowek przecież
  • ~2m mułu.
    (2018-05-13 14:11)
    Kompletne dno te festiwale.
  • ~Isabella
    (2018-05-13 13:50)
    Polacy, czadu dajcie, juz nie potraficie z honorem przegrywac! Tyle jadu w tych komentarzech!
  • ~Wojtek bez portek
    (2018-05-13 13:02)
    Izrael vs Austria haha
  • ~Winner
    (2018-05-13 13:01)
    Zamiast zachowywać się jak ciemnogród i pisać te zacofane teksty że jakiś kraj nie leży w Europie poczytajcie sobie o co chodzi i dlaczego dany kraj startuje w konkursie. Nie macie wiedzy a wypowiadacie się jak profesorowie. Co do wygranej to nic dziwnego że szczekacie i obrazacie bo uważacie że tylko Wam nalezy się wygrana i zawsze tak było nawet gdy wysyłaliście totalny szajs. Znacie sie na muzyce tyle co PIS na dobru Polski. Czyli wcale . Nie podoba się to nie ogladajcie idzcie pić piwo i zemscic do telewizora w skarpetkach i sandałach bo tylko to potraficie.
  • ~TOJA
    (2018-05-13 13:00)
    Wygląda na to, że w tym roku Izrael bierze wszystko. A członkiem UE nie jest tylko dlatego, że podłączył się do stanów USA. Ta kwestia wymaga jeszcze ew. dopracowania, wszystko zależnie od strefy interesów.
  • ~Zal
    (2018-05-13 12:55)
    Że jak się Salvador zaprezentował? To był przecież totalny kicz. Smędził , nudził i wył zachowujac się przy tym jak niedorozwinięty umysłowo . Czysta tragedia. Nie wiem kto pisał ten artykuł ale radzę umyć uszy.
  • ~creatura
    (2018-05-13 12:48)
    Na przyszłość trzeba brać pod uwagę, że co rok wygrywa naprzemiennie płeć męska z żeńską. Osobiście byłam za propozycją z Węgier, ale czasy się zmieniają i to co zbliżone do lalek jest w odwrocie. Mam dość tego ideału piękna.
  • ~Ob RP
    (2018-05-13 12:44)
    Bo Izrael jest najbardziej europejski ze wszystkich europejskich państw.
  • ~00258
    (2018-05-13 12:33)
    czy to festiwal czy chlewik ?
  • ~mam już dość głupot wolskich
    (2018-05-13 12:28)
    Przypadek sprawił ,że czekając na pogodę oglądałam reżimową . Słucham a tu Kurski Jacek opowiada o przewidywanym wielkim sukcesie rodzimej piosenki . Ze zdziwieniem teraz zaglądam do tego tekstu a nas nie ma.?Seliność ,Kurskość i Glińskośc naszej wielkiej sztuki poznali widzowie w całej Europie i nie podzielili entuzjazmu Kurskiego Jacka . Dziwne ?Wysnują wniosek w PiSułbach ,że to objaw antypolonizmu stosowanego.
  • ~KICZ
    (2018-05-13 11:34)
    Szkoda czasu na oglądanie .Kicz i lewactwo wygrywa od lat. A u nas toy toyki tez mamy.

Może zainteresować Cię też: