Eurowizję wygrywa Izrael. "Toy" to piosenka, która pokonała konkurencję. Netta gwiazdą jednak nie zostanie

| Aktualizacja:

To był bardzo wyrównany konkurs, podczas którego usłyszeliśmy wiele dobrych piosenek. Podczas głosowania sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Ostatecznie wygrała reprezentująca Izrael Netta z nagraniem "Toy"

wróć do artykułu
  • ~Niestety.
    (2018-05-13 01:10)
    I po co to głosowanie publiczności! Pozostawicie ocenę ekspertom! W taki sposób zawsze wygra chała! Szkoda tylko wartościowych wykonawców, kompozytorów, tekściarzy i aranżerów, którzy włożyli sporo pracy w przygotowania! W ten sposób publiczności nie wychowamy!
  • ~Michu.
    (2018-05-13 01:37)
    Ta pseudopiosenka z Izraela to dno, najgorsza że wszystkich. Lewacki bełkot bez głosu i muzyki. Żenada do kwadratu
  • ~majkus
    (2018-05-13 01:42)
    To było do przewidzenia...
  • ~fidelio
    (2018-05-13 02:24)
    Hm, zdaniem redaktora piosenka Cypru to kicz, tandeta i wszystko co najgorsze. Autor tego stwierdzenia chyba upadł na głowe i jeszcze nie wstał. Kicz i tandeta to piosenka z Izraela. Nowoczesny kicz i nowoczesna tandeta. No i konkluzja fałszywa. Jeśli autor pisze, że piosenka nie będzie grana w radio i nie będzie przebojem, tzn. że Eurowizja przegrała, bo wygrało dziwaczne, kiczowate show zamiast dobrze skomponowanej i dobrze zaśpiewanej piosenki.
  • ~utylizator styropianu
    (2018-05-13 07:18)
    Tytuł piosenki Toy-toy adekwatny do treści, melodii i gdaczącej pulardy, która ją wykonywała.
  • ~internautka 50+
    (2018-05-13 07:29)
    Ani nagrodzony przez jury,ani ta wybrana przez publiczność piosenka nie sięgają ,,do pięt" piosence którą reprezentował nas M Szpak. U obojga wykonawców : głos kiepściutki, melodyjność żadna, skala glosu-uboga.
  • ~motylem jestem
    (2018-05-13 07:33)
    He, he, he
  • ~srutu tutu
    (2018-05-13 07:51)
    Europejski konkurs wygrywa piosenka z Izraela . A od kiedy to Izrael w Europie????!!!! On takie europejskie państwo jak to co zaprezentowała ich reprezentantka piosenka.
  • ~gostom
    (2018-05-13 07:54)
    Niemcy: Michael Schulte – „You Let Me Walk Alone”. Dobre 4-te miejsce. Niemal sensacja - Europa znowu Nas lubi. Nie tylko naszą Kasę.
  • ~shalom
    (2018-05-13 07:55)
    Czy ona nie śpiewała o nietrafionym zakupie sex toy??? Bo zawiedziona była.
  • ~krytyk
    (2018-05-13 07:58)
    czy od ryb sie tak tyje ? no coz, po holywodzie, noblu, zlotych palmach i innych idach - nawet ten folklorystyczny festiwal zostal zagarniety przez grubasna szmmire. Obecnosc Izraela, czy Australii, a nawet ukrainy -swiadczy ze organizatorzy maja male pojecie gdzie wlasciwie lezy europa. Jaki zwyciezca, tacy organizatorzy.
  • ~ajax
    (2018-05-13 08:14)
    Izrael, Australia w Eurowizji?Czy to jeszcze Eurowizja?To może w przyszłym roku jeszcze Japonia, Meksyk i Nigeria?
  • ~Eu
    (2018-05-13 08:21)
    Polska w spiewaniu nie jest mocna ale za to w pyskowaniu ma piersze miejsce
  • ~olo.
    (2018-05-13 08:26)
    hala!
  • ~Alexander
    (2018-05-13 08:38)
    Ja nie wiem co Wam się w tej piosence nie podobało.Zacznijmy od polskiego Jury,zero punktów.Przeciez Polacy uwielbiają Maryle Rodowicz,a tu wystąpił jej dużo lepszy odpowiednik,dalej czy stać by było Polskę na taki Show,czy to się podoba czy nie to trzeba najpierw zrobić,tych dwóch palantow z Polski dało okropny pokaz artystyczny,przestańcie pluć jadem,popatrzcie na polskie podwórko,a tu jakie Jury taki reprezentant.
  • ~ivan
    (2018-05-13 08:46)
    Jest to poprawnie politycznie, konflikt z Iranem w tle.
  • ~biala magia
    (2018-05-13 08:53)
    a dlaczego nie bylo skowytu polskiego szamana ??
  • ~Ojciec Z.
    (2018-05-13 08:59)
    Chyba toj-toj.
  • ~oczywiste
    (2018-05-13 09:21)
    Jak widać "Starsi Bracia rządzą wszystkim , wielką polityką i konkursami piosenki .
  • ~Neo spod budki z piwem połyka czerwoną tabletkę
    (2018-05-13 09:22)
    Konchita Wurst to było coś! W porównaniu. :)

Może zainteresować Cię też: