Eurowizję wygrywa Izrael. "Toy" to piosenka, która pokonała konkurencję. Netta gwiazdą jednak nie zostanie

| Aktualizacja:

To był bardzo wyrównany konkurs, podczas którego usłyszeliśmy wiele dobrych piosenek. Podczas głosowania sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Ostatecznie wygrała reprezentująca Izrael Netta z nagraniem "Toy"

wróć do artykułu
  • ~Georg
    (2018-05-13 11:26)
    NIE czytalem wpisow, ale wiedzialem z jaka nienawiscia Polacy beda oceniac sukces tej piosenkarki. Przeczytalem, mam potwierdzenie! Polaczki , przez was mozna przejrzec, jak przez wode zrodlana ( napewno nie wszyscy tego nie zrozumieja,no coz, nic nie poradze) !
  • ~srutu tutu
    (2018-05-13 07:51)
    Europejski konkurs wygrywa piosenka z Izraela . A od kiedy to Izrael w Europie????!!!! On takie europejskie państwo jak to co zaprezentowała ich reprezentantka piosenka.
  • ~Michu.
    (2018-05-13 01:37)
    Ta pseudopiosenka z Izraela to dno, najgorsza że wszystkich. Lewacki bełkot bez głosu i muzyki. Żenada do kwadratu
  • ~fidelio
    (2018-05-13 02:24)
    Hm, zdaniem redaktora piosenka Cypru to kicz, tandeta i wszystko co najgorsze. Autor tego stwierdzenia chyba upadł na głowe i jeszcze nie wstał. Kicz i tandeta to piosenka z Izraela. Nowoczesny kicz i nowoczesna tandeta. No i konkluzja fałszywa. Jeśli autor pisze, że piosenka nie będzie grana w radio i nie będzie przebojem, tzn. że Eurowizja przegrała, bo wygrało dziwaczne, kiczowate show zamiast dobrze skomponowanej i dobrze zaśpiewanej piosenki.
  • ~krytyk
    (2018-05-13 07:58)
    czy od ryb sie tak tyje ? no coz, po holywodzie, noblu, zlotych palmach i innych idach - nawet ten folklorystyczny festiwal zostal zagarniety przez grubasna szmmire. Obecnosc Izraela, czy Australii, a nawet ukrainy -swiadczy ze organizatorzy maja male pojecie gdzie wlasciwie lezy europa. Jaki zwyciezca, tacy organizatorzy.
  • ~Ewulda
    (2018-05-13 10:05)
    Eurowizja spada na psy .Piosenka NETTY - "TOY" z całym szacunkiem do wokalistki była rażąca dla moich oczu i uszu .mówiąc krótko - MASAKRA !
  • ~majkus
    (2018-05-13 01:42)
    To było do przewidzenia...
  • ~Ob RP
    (2018-05-13 12:44)
    Bo Izrael jest najbardziej europejski ze wszystkich europejskich państw.
  • ~hehehe
    (2018-05-13 09:56)
    jak wiadomo z geografii, Izrael oczywiście leży w Europie...
  • ~Alexander
    (2018-05-13 08:38)
    Ja nie wiem co Wam się w tej piosence nie podobało.Zacznijmy od polskiego Jury,zero punktów.Przeciez Polacy uwielbiają Maryle Rodowicz,a tu wystąpił jej dużo lepszy odpowiednik,dalej czy stać by było Polskę na taki Show,czy to się podoba czy nie to trzeba najpierw zrobić,tych dwóch palantow z Polski dało okropny pokaz artystyczny,przestańcie pluć jadem,popatrzcie na polskie podwórko,a tu jakie Jury taki reprezentant.
  • ~Winner
    (2018-05-13 13:01)
    Zamiast zachowywać się jak ciemnogród i pisać te zacofane teksty że jakiś kraj nie leży w Europie poczytajcie sobie o co chodzi i dlaczego dany kraj startuje w konkursie. Nie macie wiedzy a wypowiadacie się jak profesorowie. Co do wygranej to nic dziwnego że szczekacie i obrazacie bo uważacie że tylko Wam nalezy się wygrana i zawsze tak było nawet gdy wysyłaliście totalny szajs. Znacie sie na muzyce tyle co PIS na dobru Polski. Czyli wcale . Nie podoba się to nie ogladajcie idzcie pić piwo i zemscic do telewizora w skarpetkach i sandałach bo tylko to potraficie.
  • ~anonimka
    (2018-05-13 23:40)
    Nie rozumiem hejtu na nią, moim zdaniem zasłużyla na wygraną. Piosenka z bardzo mądrym przesłaniem,wyraża sprzeciw wobec przemocy w stosunku do kobiet, molestowaniu itp. Tym co mówią że ten utwór ******** radzę się zapoznać z przesłaniem, a dopiero potem oceniać. A już całkowicie nie rozumiem licznych, obraźliwych komentarzy dotyczących jej tuszy, ma prawo wyglądać jak chce i w czym to komu przeszkadza? Weźcie się zastanówcie zanim kogoś obrazicie, bo to żałosne.
  • ~mam już dość głupot wolskich
    (2018-05-13 12:28)
    Przypadek sprawił ,że czekając na pogodę oglądałam reżimową . Słucham a tu Kurski Jacek opowiada o przewidywanym wielkim sukcesie rodzimej piosenki . Ze zdziwieniem teraz zaglądam do tego tekstu a nas nie ma.?Seliność ,Kurskość i Glińskośc naszej wielkiej sztuki poznali widzowie w całej Europie i nie podzielili entuzjazmu Kurskiego Jacka . Dziwne ?Wysnują wniosek w PiSułbach ,że to objaw antypolonizmu stosowanego.
  • ~motylem jestem
    (2018-05-13 07:33)
    He, he, he
  • ~ . . .
    (2018-05-13 18:18)
    Kto to będzie jeszcze w następnych latach oglądał. Biznesowa ustawka. Pioseneczka tak ze środka listy nagle fika na pierwsze miejsce. Soros posypał...
  • ~utylizator styropianu
    (2018-05-13 07:18)
    Tytuł piosenki Toy-toy adekwatny do treści, melodii i gdaczącej pulardy, która ją wykonywała.
  • ~ajax
    (2018-05-13 08:14)
    Izrael, Australia w Eurowizji?Czy to jeszcze Eurowizja?To może w przyszłym roku jeszcze Japonia, Meksyk i Nigeria?
  • ~Niestety.
    (2018-05-13 01:10)
    I po co to głosowanie publiczności! Pozostawicie ocenę ekspertom! W taki sposób zawsze wygra chała! Szkoda tylko wartościowych wykonawców, kompozytorów, tekściarzy i aranżerów, którzy włożyli sporo pracy w przygotowania! W ten sposób publiczności nie wychowamy!
  • ~Isabella
    (2018-05-13 13:50)
    Polacy, czadu dajcie, juz nie potraficie z honorem przegrywac! Tyle jadu w tych komentarzech!
  • ~Eu
    (2018-05-13 08:21)
    Polska w spiewaniu nie jest mocna ale za to w pyskowaniu ma piersze miejsce

Może zainteresować Cię też: