Od "ciuli" do awantury na próbie, czyli słynne opolskie wpadki festiwalowe

| Aktualizacja:

O Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu bywa głośno głównie nie ze względu na prezentowany na nim repertuar, ale to, co dzieje się na próbach, scenie i poza nią.

wróć do artykułu
  • ~Filip
    (2018-06-08 10:59)
    Cała Polska czeka na festiwal polskiej piosenki, szczególnie po próbach utrudnień z zeszłego roku.
  • ~Witek Lutek
    (2018-06-08 12:58)
    W tym roku także jedynym wykonawcą będzie Pietrzak? I tak już będzie co roku? Tak długo, jak długo Pietrzak uciągnie? A może Ziemiec coś zaśpiewa lub zatańczy?
  • ~żart
    (2018-06-08 13:19)
    Te c.ule to są w telewizji. Robią przrwę w festiwalu na głupi mecz-towarzyski. Opole to dalej prowincja. Nie podoba mnie się taki repertuar-widzimisie, przerywany stosun.k, mówi baba
  • ~totalne dobro ?
    (2018-06-08 16:05)
    A co to jest znowu ? Myśleć nie warto, kochać nie warto, dopóki trwa mać dobra zmiana rzondzi
  • ~Krzysztof
    (2018-06-08 18:58)
    Jan Pietrzak na Ministra Kultury to jest naprawdę prawdziwy patriota i kocha PIS -co więcej potrzeba !!!!
  • ~głowarodzinyipsa
    (2018-06-08 20:49)
    Wykonawca krzyczy "wszyscy klaszczą", a operator tych wszystkich nie pokazuje. Nie ma ogólnych planów, bo amfiteatr świeci pustkami. Kamery skierowali w jedno miejsce, gdzie spędzili jakieś licealistki, które pewnie myślały, że idą do strefy kibica, i się na biało-czerwono ubrały. Jeszcze rok temu byłaby z tego beka na fejsie, twitterze i na opozycyjnych forach. Teraz cisza, bo nikogo ten cyrk nie obchodzi. I to, obok nieznośnego poziomu artystycznego imprezy, jest prawdziwa miara degrengolady i degradacji MaBeNy.
  • ~Futerkowy mściciel
    (2018-06-08 22:10)
    A w tym roku jak poprzednio - na widowni pustki, widać głównie zwiezionych przez PiS TV klakierów i statystów. Żałosne...
  • ~internautka 50+
    (2018-06-09 07:48)
    Ten pierwszy dzień to beznadzieja, zero dobrej muzyki, zero dobrych głosów Żal konferansjerów którzy b się wysilali ale efekt i tak żałosny. Może drugi dzień będzie ciekawszy.
  • ~turkuć podjadek
    (2018-06-10 00:22)
    .... "gdyby ktoś się postarał, mógłby ukraść choinkę z lasu ...." .... - ludzie, to jest urywek tekstu jakiegoś (..?) pana wokalisty, który wyśpiewał te słowa przed chwilą w Opolu.....! Odszedłem od telewizora i przekazuję wam , polski narodzie, tę WIEKOPOMNĄ myśl...... !!! - Litości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~nie ogladam syfu
    (2018-06-10 09:45)
    kto puszcza takiego de---la na scene tylko i wylacznie tacy sami de---le amen

Może zainteresować Cię też: