TVP na spalonym. Piłkarski koncert w Opolu - ciężko to będzie odzobaczyć [KOMENTARZ]

| Aktualizacja:

"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, że to coś o wiele ważniejszego" - powiedział niegdyś legendarny Bill Shankly. Widocznie z takiego założenia wyszła w piątek TVP fundując nam spektakl, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Niestety nie było to coś, co będziemy chcieli pamiętać.

wróć do artykułu
  • ~Jaro
    (2018-06-09 10:17)
    Opole odzyskane przez dobrą zmianę. Efekt taki sam jak ze stadniną w Janowie. Tylko konie mogły to oglądać.
  • ~sędzia
    (2018-06-09 10:19)
    Festiwal taki sam jak mecz. Żenada- jedno i drugie. Jakość meczu próbowali usilnie ratować komentatorzy. Często było wrażenie, że z boku oglądaj w TV jakiś inny mecz. Posumowanie meczu a szczególnie drugiej połowy - nie wyjdziemy z grupy.
  • ~Papa
    (2018-06-09 10:37)
    Kurski realizuje program Komuna+. Najpierw to było widać w dziennikach informacyjnych a teraz i w imprezach rozrywkowych .I tyle w temacie.
  • ~Mt
    (2018-06-09 11:07)
    Ale może ciemnemu ludowi się podobało?
  • ~dionizy
    (2018-06-09 11:12)
    Wolałbym, żeby dziennikarz (profesjonalny?) nie używał nie znanych w polszczyźnie, nawet potocznej, słów w rodzaju: "odzobaczyć". Temu panu wydaje się chyba, że to błyskotliwe i śmieszne. Jeśli chodzi o piosenki futbolowe, trudno tu się spodziewać jakichś perełek, więc oczywiście nie każdemu się podoba.
  • ~antyMOnia
    (2018-06-09 11:15)
    Czepialstwo niemieckie
  • ~gerwazy
    (2018-06-09 11:17)
    Koncert przed meczem oglądało 3 mln telewidzów, mecz Polska - Chile - około 7 mln, a koncert po meczu ponad 4 mln. Pozostałe stacje konkurencyjne oscylowały wokół 1 mln widzów. Jeżeli to jest porażka, to chciałbym takie ponosić codziennie.
  • ~Alexander
    (2018-06-09 11:20)
    Ciekawy jestem Waszej i fanów reakcji,jak musielibyscie wybierać piłka czy słaby i oklepany już od lat,Festiwal polskiej piosenki, czego dowodem jest ostatnie miejsce Polski na Konkursie Eurowizji.Ale każda okazja jest dobra, żeby rozwalić PISowi. A tak na marginesie,Niemcy wygrali ledwo ledwo z Arabia Saudyjska 2:1
  • ~Nijaki
    (2018-06-09 11:33)
    ŻENADA!!! Poziom piosenek prezentowanych przez wykonawców z problemami z dykcją, prezenterzy ubrani gorzej niż boy-e hotelowi i ich beznadziejne komentarze próbujące ratować sytuację to poziom telewizji J. Kurskiego. Skandal!! Mam nadzieję że reprezentacji nie zejdzie na takie dno.
  • ~Ferdek
    (2018-06-09 11:41)
    Do krytyków - nie wychodźcie z TVN a TVP zostawcie tym którym ta telewizja odpowiada. Wolny wybór, niemieckie gusta są PO innej stronie.
  • ~Polonista
    (2018-06-09 11:42)
    trudno, nie ciężko - dajcie pracę jakiemuś poloniście, bo nie potraficie już jednego artykułu poprawnie po polsku nspisać.
  • ~Bruner
    (2018-06-09 11:49)
    W krytyce wyczuwam niemiecki akcent
  • ~erbi
    (2018-06-09 12:02)
    Takiej żenady i tandety już dawno nie widziałem. Pustki na widowni, "publiczność" to głównie poubierani na "narodowo" klakierzy i statyści - i nie dziwota, bo co niby tam było do oglądania dla prawdziwej publiki? Fikcja, oszustwo, tandeta, tektura - państwo PiS w pigułce. Dziękujemy Ci TVP!
  • ~'pisaż' hahahaha
    (2018-06-09 12:05)
    ja "odzobaczyłem" tylko mecz bbuhahahaha
  • ~Filip
    (2018-06-09 12:34)
    Piękny biało-czerwony spektakl. Brawo TVP.
  • ~prof.Filutek
    (2018-06-09 12:46)
    A ja mam w organie wydalajacym i jedno i drugie.Rezymowej nie ogladam bo wymiotuje.Wpadlbym w anoreksje z powdu Mundialu .
  • ~motek
    (2018-06-09 14:42)
    "Szakeciorze" doszli do władzy...
  • ~moss***
    (2018-06-09 14:58)
    juz najwyzsz y czas na wywalenie sportowych doradcow z gabinetu Kurskiego ! powod bylismy swiadkami wyglaszania jego patosu- okreslen typu. tvp to MISJA w propagowaniu sportu ! ale jaja ... przede wszystkim TVP to nie tylko sport, a haslo Misja to jedno ze starych z PRLu uzywek Szpaka ktory walil nim gdzie sie dalo i kiedy sie dalo na antenie! podpierajac sie jeszcze,a jak ze waznym pojeciem,-" NAROD "!!ktory dodawany do texu mial miec silna propagandowa wymowe i pozywke z transmisji !! walil tymi bzdetami gdy siedzial na zebraniach przed meczam w redakcji - byly tow. od propagandy!!- otoz to , dzis jego slowa powtarza Kurski i ciagnie role TVP na szczyt ABSURDU !! za darmo ogladamy kanal Sport ktory zafundowal widzom "tania" jadke kitem sportowym pelnym gdyban spekulacji i bezwartosciowej gadaniny w asyscie powaznych min sportowych" expertow" do tego "okraszanym beznadziejnnym widowiskiem - " Opolem " ktore meczylo widza fatalna scenografia tandeta kostiomow i slaba realizacja kamer, do tego obsada dodatkowych ni z gruszki ni z pietruszki- 2. dodatkowych prezenterow w kostiumach lodziarzy ktorzy straszyli widzow niziutkim poziomem wykonania pracy konferansjera -prowincjonalna mimika niepewnosc zachowania i belkotem czytanym z kartek !"to ma byc powod do radosci przedwczesnego usmiechu Kurskiego- taki poziom WIDOWISKA , jest dzis nie do zaakceptowania w medium Publicznym jakim jest TVP !Malo tego, Polska jest jedynynym panstwem na Mundialu ktora wysyla tam najwieksza ekipe telewizyjna -150 osob do tego transmisja dla wsiech z Mundialu" za darm!! w..a..w!!, by ogladac 500 godzin transmisji ! pytam, kto znowu szeptal i radzil Kurskiemu o tak wielkich inwestycjach rozmiarach angazu w Mundial? czy to sie oplaci finansowo tvp w warunkach gdy nie jestesmy FAWORYTEM?. Kurski stana na cyrkorej trampolinie po raz drugi (ostatnia olimpiada i totalne fiasko medalowe) z ktorej teraz bedzie mial tylko jedyne wyjscie- po niepowodzeniach na MUNDIALU musi wykonac SWOJ OSTATNI skok salto mortale i na zawsze zniknac ze stanowiska !! ....
  • ~rychu
    (2018-06-09 15:00)
    wyglada na to, ze czego ta "d.. zmiana" sie nie dotknie, to ******** !!!!!!! ale bedzie to mialo straszne konsekwencje i dla Polski i dla wszystkich Polakow !!!!!!!!
  • ~motek
    (2018-06-09 15:17)
    A ja pokazuję moherowej propagandzie "Kozakiewicza"! Od dwudziestu lat nie mamy telewizora :-)

Może zainteresować Cię też: