Po reakcji Micka Jaggera na koncercie w Warszawie, Wałęsa nie wyklucza listu do Rogera Watersa

| Aktualizacja:

Wiem, że Mick Jagger sympatyzował z nami, więc tylko przypomniałem się, a co do reszty, to liczyłem, że coś tam wykombinuje. Bardzo się cieszę, że jesteśmy w jakiejś symbiozie – mówi Radiu ZET Lech Wałęsa, komentując wczorajsze słowa Micka Jaggera na temat sądownictwa w Polsce. - Polska, co za piękny kraj, jestem za stary by być sędzią, ale jestem dość młody, by śpiewać - powiedział podczas niedzielnego koncertu w Warszawie do swych fanów lider zespołu The Rolling Stones Mick Jagger.

wróć do artykułu
  • ~ira
    (2018-07-11 18:03)
    JESTEM ZA STARY NA SĘDZIEGO ZNACZY TYLKO TYLE ODCZEP SIĘ Bolek nie wciągaj mnie w te sprawy ja chcę tylko śpiewać.
  • ~wawa
    (2018-07-10 13:24)
    Jest zapis na youtube każdy może sam zobaczyć co mówił i o co mu chodziło. Jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości niech zobaczy jak to komentuje prasa na świecie: "WARSAW (Reuters) - The Rolling Stones’ Mick Jagger took a swipe at the Polish government’s shake-up of the judiciary"
  • ~Czy można niżej upaść...MOŻNA...
    (2018-07-10 01:08)
    Bolek, napisz do koziołka matołka, wcześniej zbadaj czy popiera konstytucję!
  • ~ewa koby
    (2018-07-09 21:41)
    bylam na koncercie rs j rolujacych kamieni w pradze z havlem i zamknelii stadion... ewa koby
  • ~Pies Pluto
    (2018-07-09 21:31)
    Bolek smialo pisz do MICKY MAUS;ona wrecz nie moze sie doczekac na list od takiego komika.
  • ~Zbigniew Sowa Wodzisław Śląski
    (2018-07-09 20:12)
    "Jestem za stary by być sędzią " w wolnym tłumaczeniu z dyplomatycznego na nasz " Wal się ,Bolek"
  • ~Z nad fjordu z norge
    (2018-07-09 19:25)
    Odpowiedz M. Jaggera jest nie tylko dowcipna, ale PRZEDE WSZYSTKIM inteligentna. Ucz sie tu Bolek od M. Jaggera, na nauke NIGDY nie jest zaPOzno.
  • ~Don Biszkopt
    (2018-07-09 17:51)
    Bolek, napisz jeszcze do Johna Lennona.
  • ~Cuwerensen
    (2018-07-09 16:59)
    A Janek Pieczak zakpił z Wałęsy cha,cha ,są za nami jeszcze wybitni artyści.Wy totalno.
  • ~Wojtek bez portek
    (2018-07-09 16:42)
    Powinien do TEresy Orlovski napisać. Ona w bardzo pomagała naszym tatom w trudnych czasach
  • ~Wdelski
    (2018-07-09 16:21)
    Mam szacunek dla Micka , nie zignorowal Walesy, zareagowal! Ta wypowiedz moze byc dwuznaczna, moze tez byc i skierowana do obecnego rzadu. Nie przypuszczalem, ze on taki bystry, ale on jest apolityczny i w porzadku. Jemu i Pis wisi, ludzie sa wazni, dla nich spiewa, nie dla narodowcow, piskich, czy innych k r e t y n o w!
  • ~mnb
    (2018-07-09 16:17)
    "Ciężko uwolnić głupców z łańcuchów, które czczą." ---- Voltaire, .....>>>>>>lewactwo jej miejsce jest na śmietniku historii
  • ~byłam członkiem Solidarności
    (2018-07-09 15:59)
    PIOSENKA dla b . " I co z tego dziś masz, stoczyłeś BÓJ i zostałeś na DNIE zupełnie sam "
  • ~stoczniowec
    (2018-07-09 15:48)
    On już tak ma . Nie może żyć bez donoszenia.
  • ~szczający b do Chrzcielnicy
    (2018-07-09 15:47)
    Więcej takich tekstów szanowny panie ! a Platforma nigdy się nie podniesie
  • ~ala
    (2018-07-09 15:43)
    panie wałęsa Najlepiej od razu do Papieża.... śmieszny ten nasz prezydęcik
  • ~Alamakota
    (2018-07-09 15:42)
    Ktoś pluje, a pisie trolle mają za zadanie udowodnić że deszcz pada...takie ich podłe zadanie
  • ~Alexander
    (2018-07-09 15:17)
    Nareszcie jest coś pozytywnego w tych komentarzach, naturalnie Jagger mówiąc o starości wysłał sędziów SN z prezeseowa na emeryturę, nie wymagamy zrozumienia wypowiedzi od GW.
  • ~sdfffdasdfasf
    (2018-07-09 15:14)
    Czemu wy z Dziennika nie zacytujecie pełnego tekstu Mika Jaggera. Tzn Niech Bóg błogosławi Polsce. Co was ten Pan Bóg tak wkurza wy pierońskie lebry
  • ~z.
    (2018-07-09 15:13)
    Ludziska !!! Odlaczcie Bolka od internetu, bo robi wioche na caly swiat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: