Po reakcji Micka Jaggera na koncercie w Warszawie, Wałęsa nie wyklucza listu do Rogera Watersa

| Aktualizacja:

Wiem, że Mick Jagger sympatyzował z nami, więc tylko przypomniałem się, a co do reszty, to liczyłem, że coś tam wykombinuje. Bardzo się cieszę, że jesteśmy w jakiejś symbiozie – mówi Radiu ZET Lech Wałęsa, komentując wczorajsze słowa Micka Jaggera na temat sądownictwa w Polsce. - Polska, co za piękny kraj, jestem za stary by być sędzią, ale jestem dość młody, by śpiewać - powiedział podczas niedzielnego koncertu w Warszawie do swych fanów lider zespołu The Rolling Stones Mick Jagger.

wróć do artykułu
  • ~Jagger OLAŁ Bolka
    (2018-07-09 07:51)
    no i co teraz POwie ( zakwiczy ) Bolek ?
  • ~A Rh-
    (2018-07-09 07:52)
    Panie Dżager, pomusz pan!
  • ~Don Biszkopt
    (2018-07-09 07:53)
    Sukces TW Bolka. Teraz to juz na pewno #KoniecPiS ;)
  • ~"kowal ski "
    (2018-07-09 07:57)
    Parlamentarzyści po ukonczeniu 65 roku życia też powinni przechodzić na emeryturę . Po ukończeniu 60 roku , powinni dostarczać zaświadczenia psychiatryczne od dwóch różnych niezależnych psychiatrów - by nie było tak , jak teraz jest !
  • ~Nauczycielka z LO
    (2018-07-09 08:05)
    Rolingstonsi powinni być zdelegalizowani za te chaniebne słowa natychmiast! Natychmiast !
  • ~Kaz
    (2018-07-09 08:07)
    Bolek pisz do Kima z Korei Płn..Oatnio jest na topie i ma kontakt z Trampem.
  • ~head
    (2018-07-09 08:17)
    Biorą pod uwagę, że żona jednego ze Stonesów straciła konia w Janowie to Stonesi muszą popierać to co się dzieje w Polsce jak diabli. Raczej działają w myśl zasady "nie rusz g... bo śmierdzi". Jagger powiedział naprawdę "Byliśmy tu w roku 1967 chyba się czegoś nauczyliście od tego czasu?" Nie nauczyli się.
  • ~Ewa z Jasła
    (2018-07-09 08:23)
    Brawo panie Wałęsa, trzeba walczyć z neokomuną wszystkimi możliwymi sposobami, jestem z Pana dumna
  • ~Roxana
    (2018-07-09 08:32)
    Jezeli Mile Jagger stwierdza, ze jest za stary na sedziego to moim zdaniem sugeruje, ze zgadza sie z ustawa. Sedzia przechodzi w stan spoczynku po ukonczeniu 65 lat, wiec on sam jesta za stary, aby byc sedzia. Odpowiedzial dowcipnie i odcial sie od tej opozycyjnej i bolkowej hucpy.
  • ~AGA S
    (2018-07-09 08:34)
    Drogi Lechu Wałęso! Trzeba walczyć z łamaniem prawa w naszym kraju wszystkimi możliwymi sposobami. To wspaniałe że będąc już w podeszłym wieku zamiast odpoczywać jeszcze raz stanął Pan naprzeciw reżimu, tak trzymać!
  • ~fasos
    (2018-07-09 08:51)
    Juz nawet gadzinowa z wiertniczej nie pokazuje wyczynow boleslawa w swoich spektaklach nienawisci
  • ~dm1
    (2018-07-09 08:54)
    Hehehehe KRE tyn i analfabeta TW> Bolek myslał, że jako ŚWI nio PAS jest równy SIR Mickowi Jaggerowi! Beznadziejne PO=lactwo POnownie sie przekonało jak na prawdę jest traktowana w Europie!
  • ~Won trolle
    (2018-07-09 08:59)
    Tw Bolek, PO lactwo, PO PO PO PO.... zmieńcie płytę trolle, ta już mocno przetarta, idźcie sobie ulżyć do PISuaru :D
  • ~ubecka widownia
    (2018-07-09 09:01)
    Jak mozna bylo odmowic elektrykowi swiatowej slawy.
  • ~SOKULAR
    (2018-07-09 09:02)
    To dowcipna i bardzo TREŚCIWA odpowiedż dla Wałęsy.............
  • ~dm1 do ~Won trolle
    (2018-07-09 09:14)
    @@@@ ~Won trolle!! Masz rację wszędzie pełno tego PO pier ....lonego trollowstwa PO=lackiego, jakieś POtuskowe niedobitki, czas by Siro WIEcki PO zarzynał te wat achy!
  • ~ziemniaczek
    (2018-07-09 09:31)
    Coś czuję że SMS z przekazem dla trolli na dzisiaj to : TW Bolek we wszystkich możliwych przypadkach plus : Jagger przyznaje rację rządzącym przyznając że jest za stary na sędziego :D gdyby głupota umiała fruwać, pisie trolle wzbiłyby się do troposfery
  • ~Ech
    (2018-07-09 09:48)
    Komentarz Jaggera jest jednoznaczny. Nie chce mieszać się w polską politykę i daje wałęsie prztyczka co do kwestii wieku emerytalnego sędziów. Jak się okazuje problemy ze zrozumieniem tego ma Gazeta Wyborcza, która pod fałszywym nagłówkiem, przypisującym Nickowi słowa, których nie powiedział, opisuję sprawę jako zwycięstwo Wałęsy i zaangażowanie się Jaggera w „walkę o demokrację”...
  • ~Szukam
    (2018-07-09 10:25)
    Do rozumnej osoby dotrze że Mike odciął się w ten sposób od próby upolitycznienia jego koncertu. Ewentualnie można to odczytać jako przyznanie racji rządowi polskiemu. Nijak jednak nie pasuje tu wersja jakoby muzyk stanął po stronie Wałęsy.
  • ~VS
    (2018-07-09 11:05)
    Nawet Mick Jagger widzi, że gersdorf powinna odejść...

Może zainteresować Cię też: