Roger Waters stanął na koncercie po stronie opozycji. Ostro uderzył w PiS i Jarosława Kaczyńskiego

| Aktualizacja:

Najpierw Mick Jagger mówił na koncercie o sędziach, teraz głos zabrał Roger Waters. Podczas jego krakowskiego koncertu na telebimach pojawiły się wpisy broniące konstytucji oraz krytykujące PiS i Kościół.

wróć do artykułu
  • ~takiOBIEKTYWNE media
    (2018-08-19 10:05)
    Dlaczego nic nie piszecie o demonstracji FASZYSTÓW w Berlinie a rozpisujecie się o tym jaka kupę walnął jakiś muzykant.
  • ~marikade1
    (2018-08-13 09:02)
    Powiedział tylko prawdę. I to w wersji soft. Stanal po stronie opozycji bo gdzie miał stanąć? Nikt normalnie myślący nie popiera głupoty, nikt uczciwy kłamców ani przestępców, nikt tolerancyjny nacjonalistów i szowinistów. Zwyczajnie. Dziękujemy za odwagę Panie Waters!
  • ~Polonus
    (2018-08-13 05:24)
    BRAWO Mr WATERS. PiSowską hołotę trzeba raz sierpem a raz młotem ;-)
  • ~Wolna Polska
    (2018-08-13 05:17)
    Widzicie Rodacy Uderz w stół i już płatne trolle z PiS szekają jak NOŻYCE.
  • ~Adrian Prezesa
    (2018-08-11 19:40)
    Waters zawsze miał lewicowe poglądy, wszyscy fani Pink Floyd o tym wiedzą, nihil novi sul sole
  • ~mike
    (2018-08-11 11:31)
    A co to za pajac?
  • ~panie rodżerze ratuj pan bo mamy faszyzm
    (2018-08-11 11:13)
    Pewnie doniósł rogerowi legendarny noblist,demokrata ,szpicel SB bolek
  • ~hahahaha
    (2018-08-10 21:25)
    Już się w tym wszystkim gubię. Najpierw, że ONR to faszyści, a teraz, że Kaczyński. To skoro jego polityka to faszyzm, to czym są poglądy narodowych radykałów? jakaś ekstrema ekstrem? Chyba czas wdziać koszulkę z che guevarą i wypowiedzieć im wojnę atomową.
  • ~finkployd
    (2018-08-10 21:22)
    "Tysiące fanów wygwizdały Madonnę podczas koncertu w Bukareszcie, gdy piosenkarka wypowiedziała się przeciwko dyskryminacji Romów w Europie Środkowo-Wschodniej". Ja wygwizduję Watersa. G widział, g wie. Niech się lepiej skupi na muzyce.
  • ~Lerka
    (2018-08-09 11:41)
    a GW...no prawda!
  • ~adim
    (2018-08-08 20:58)
    Niech ten Pan zwalcza swoją religię i się nie ośmiesza.
  • ~BundesBreslauBermudenTrójkątBermudzki
    (2018-08-08 12:49)
    Panie Waters szanuję muzykę Floyda ale nie daj sie pan wkręcać w takie żenujące komentarze za żadne siano -PayaWoo
  • ~Jarek K. Dyzma
    (2018-08-07 15:46)
    Szachermacher wkrotce zbankrutuje, kiedy wyplaci pisowsko-putiniowskim trollom kase, za ten ich plugawy belkocik! A Roger Waters dobrze zrobil, i czy swiadczy zalosne pisowskie wycie!
  • ~Mirek P.
    (2018-08-07 13:25)
    Byłem na koncercie w Krakowie i nic takiego nie było wyświetlane. Te hasła pojawiły się w Gdańsku .. warto sprawdzać informacje dla lepszej wiarygodności :)
  • ~MarioS
    (2018-08-07 13:15)
    Wszystkie buraki , które krytykują WATERSA , wracajcie do swej ojczyzny - to jest do gleby . Tam jest wasze miejsce , i to jest poziom intelektualny, który sobą reprezentujecie .
  • ~Rada wam
    (2018-08-07 11:14)
    Kabotyni robią to za co im zapłacono, od tego są
  • ~Wogo
    (2018-08-07 10:56)
    Może Roger Waters wypowie się na temat pensji minimalnej w Polsce, która obecnie wynosi 360 euro netto
  • ~era
    (2018-08-07 10:55)
    Żeby było zagrożenie neofaszyzmem, najpierw musiałby być faszyzm, niedojdy semantyczne.
  • ~tylko tyle
    (2018-08-07 10:32)
    Nie stanął po stronie. Ani Waters, ani Jagger. Powiedzieli co widzą, słyszą i myślą.
  • ~smierdzaca onuca KOD
    (2018-08-07 10:31)
    Lewacki ogryzek.

Może zainteresować Cię też: