Roger Waters stanął na koncercie po stronie opozycji. Ostro uderzył w PiS i Jarosława Kaczyńskiego

| Aktualizacja:

Najpierw Mick Jagger mówił na koncercie o sędziach, teraz głos zabrał Roger Waters. Podczas jego krakowskiego koncertu na telebimach pojawiły się wpisy broniące konstytucji oraz krytykujące PiS i Kościół.

wróć do artykułu
  • ~marikade1
    (2018-08-13 09:02)
    Powiedział tylko prawdę. I to w wersji soft. Stanal po stronie opozycji bo gdzie miał stanąć? Nikt normalnie myślący nie popiera głupoty, nikt uczciwy kłamców ani przestępców, nikt tolerancyjny nacjonalistów i szowinistów. Zwyczajnie. Dziękujemy za odwagę Panie Waters!
  • ~Polonus
    (2018-08-13 05:24)
    BRAWO Mr WATERS. PiSowską hołotę trzeba raz sierpem a raz młotem ;-)
  • ~Wolna Polska
    (2018-08-13 05:17)
    Widzicie Rodacy Uderz w stół i już płatne trolle z PiS szekają jak NOŻYCE.
  • ~Adrian Prezesa
    (2018-08-11 19:40)
    Waters zawsze miał lewicowe poglądy, wszyscy fani Pink Floyd o tym wiedzą, nihil novi sul sole
  • ~mike
    (2018-08-11 11:31)
    A co to za pajac?
  • ~panie rodżerze ratuj pan bo mamy faszyzm
    (2018-08-11 11:13)
    Pewnie doniósł rogerowi legendarny noblist,demokrata ,szpicel SB bolek
  • ~hahahaha
    (2018-08-10 21:25)
    Już się w tym wszystkim gubię. Najpierw, że ONR to faszyści, a teraz, że Kaczyński. To skoro jego polityka to faszyzm, to czym są poglądy narodowych radykałów? jakaś ekstrema ekstrem? Chyba czas wdziać koszulkę z che guevarą i wypowiedzieć im wojnę atomową.
  • ~finkployd
    (2018-08-10 21:22)
    "Tysiące fanów wygwizdały Madonnę podczas koncertu w Bukareszcie, gdy piosenkarka wypowiedziała się przeciwko dyskryminacji Romów w Europie Środkowo-Wschodniej". Ja wygwizduję Watersa. G widział, g wie. Niech się lepiej skupi na muzyce.
  • ~Lerka
    (2018-08-09 11:41)
    a GW...no prawda!
  • ~adim
    (2018-08-08 20:58)
    Niech ten Pan zwalcza swoją religię i się nie ośmiesza.
  • ~BundesBreslauBermudenTrójkątBermudzki
    (2018-08-08 12:49)
    Panie Waters szanuję muzykę Floyda ale nie daj sie pan wkręcać w takie żenujące komentarze za żadne siano -PayaWoo
  • ~Jarek K. Dyzma
    (2018-08-07 15:46)
    Szachermacher wkrotce zbankrutuje, kiedy wyplaci pisowsko-putiniowskim trollom kase, za ten ich plugawy belkocik! A Roger Waters dobrze zrobil, i czy swiadczy zalosne pisowskie wycie!
  • ~Mirek P.
    (2018-08-07 13:25)
    Byłem na koncercie w Krakowie i nic takiego nie było wyświetlane. Te hasła pojawiły się w Gdańsku .. warto sprawdzać informacje dla lepszej wiarygodności :)
  • ~MarioS
    (2018-08-07 13:15)
    Wszystkie buraki , które krytykują WATERSA , wracajcie do swej ojczyzny - to jest do gleby . Tam jest wasze miejsce , i to jest poziom intelektualny, który sobą reprezentujecie .
  • ~Rada wam
    (2018-08-07 11:14)
    Kabotyni robią to za co im zapłacono, od tego są
  • ~Wogo
    (2018-08-07 10:56)
    Może Roger Waters wypowie się na temat pensji minimalnej w Polsce, która obecnie wynosi 360 euro netto
  • ~era
    (2018-08-07 10:55)
    Żeby było zagrożenie neofaszyzmem, najpierw musiałby być faszyzm, niedojdy semantyczne.
  • ~tylko tyle
    (2018-08-07 10:32)
    Nie stanął po stronie. Ani Waters, ani Jagger. Powiedzieli co widzą, słyszą i myślą.
  • ~smierdzaca onuca KOD
    (2018-08-07 10:31)
    Lewacki ogryzek.
  • ~5 sort
    (2018-08-07 09:26)
    a kto jest jakiś Waters czy Jagger czy Bono, żaden "prawdziwy Polak" ich nie zna tylko te 2,3,4 sorty, "prawdziwy patriota" to zna takich wielkich artystów jak Zenek Martyniuk czy Sławomir.

Może zainteresować Cię też: