Roger Waters stanął na koncercie po stronie opozycji. Ostro uderzył w PiS i Jarosława Kaczyńskiego

| Aktualizacja:

Najpierw Mick Jagger mówił na koncercie o sędziach, teraz głos zabrał Roger Waters. Podczas jego krakowskiego koncertu na telebimach pojawiły się wpisy broniące konstytucji oraz krytykujące PiS i Kościół.

wróć do artykułu
  • ~Rt.
    (2018-08-06 10:41)
    Rok temu chwalił Putina w rosyjskich mediach,a teraz występuje jako kto?.
  • ~Polak musi byc bity,reguralnie.
    (2018-08-06 10:41)
    Szkoda tu juz cokolwiek PiSac,czas wszystko pokaze.Ceny w sklepach poszybuja w gore,przyjdzie fala bezrobocia,to ryje zmiekna.
  • ~Dżagier pomuż
    (2018-08-06 10:45)
    dlaczego D e r kłamiesz, Mick Jagger NIC nie mówił na temat sędziów - powiedział ,że do polityki jest za stary a do śpiewania za młody , widziałem i słyszałem to
  • ~IGFarben
    (2018-08-06 10:46)
    Globalne chazarstwo w obronie lokalnego koryta. Gdy nie pomogą protesty zawsze można przecież wrócić do historycznie wypraktykowanych i sprawdzonych lewicowych metod ze strzałem w potylicę włącznie.
  • ~koloniapol
    (2018-08-06 10:52)
    Im więcej ataków z zagranicy, tym bardziej jestem przekonany, że idziemy w dobrą stronę.
  • ~Rikitiki
    (2018-08-06 11:05)
    Chcialbym.zapytac Łotersa czy zna choć jeden artykuł konstytucji RP, bo to znany obronca jest przecież.
  • ~Zenada
    (2018-08-06 11:10)
    der dziennik wypisuje BZDETY! Lewacka, GW...niana gadzinowka!
  • ~Maslanov
    (2018-08-06 11:15)
    Rety, co to za kraj. To już wam nie tylko Bruksela, Waszyngton czy Kijów ,ale teraz jakieś wyjce z Zachodu opiniują i decydują ,który rząd jest dobry i jaką politykę ma prowadzić ? To jest ta solidarnościowa "wolność i niepodległość" ? Trzeba chyba dopisać do ciotki Wikipedii nowe znaczenie tych terminów. W odniesieniu do tej groteski państwa.
  • ~zarobek
    (2018-08-06 11:15)
    Najęli go do śpiewania, pewnie za mało mu zapłacili to przyjął jeszcze zlecenie na pa jacowanie.
  • ~bert
    (2018-08-06 11:17)
    lewacki badyl
  • ~ajax
    (2018-08-06 11:17)
    Proszę, proszę, teraz po stronie polskiej totalnej opozycji, a jeszcze niedawno zachwalał Putina w rosyjskiej telewizji!?
  • ~t.
    (2018-08-06 11:23)
    W zeszlym roku wyslawial pod niebiosa tow. Putina...
  • ~lewactwo to szkodliwa choroba
    (2018-08-06 11:24)
    Krakowskie lewactwo uzylo wrzaskoryjca ktory nie ma zielonego pojecia o Polsce.
  • ~ośmieszanie się na zamówienie
    (2018-08-06 11:28)
    Ci ignoranci intelektualni napuszczani przez opozycję do plucia na Polskę, tak na dobrą sprawę nie wiedzą w ogóle o co chodzi. Wmówiono im, że jak potrafią jedną rzecz np. śpiewać to są "autorytetami przechodnimi" czyli znają się na wszystkim. Bła ze nada.
  • ~wawa
    (2018-08-06 11:28)
    Kaczyści mają swoich artystów, nie pamiętam nazwisk ale tacy są, narodowi. Nie muszą , teraz wręcz nie wolno im słuchać Watersa, Jaggera i innych niepolskich. Zresztą skoro śpiewają po angielsku to i tak nikt ich nie rozumi
  • ~kikr
    (2018-08-06 11:28)
    Lewacki rozumek, pewnie nigdy nie trzymal naszej konstytucji w rekach.
  • ~ela
    (2018-08-06 11:29)
    Szanowny panie Roger,nie mieszka pan w Polsce,więc nie wie pan ,że ludziom pod rządami obecnej władzy żyje się dobrze.Nasłuchał się pan bajek ,które naopowiadali panu przeciwnicy obecnej władzy.Dał się pan wpuścić w maliny? Proszę się nie ośmieszać.Nasza totalna opozycja nie zna granic ,ciągle nie może pogodzić się z tym ,że ludzie w demokratycznych wyborach wybrali inną partię do rządzenia.Myśleli i nadal myślą,że tylko oni się do tego nadają,ale ludzie mieli już dość ich afer ,które prześcigały się jedna po drugiej.Proszę posłuchać taśm prawdy ,być może rozjaśni to panu sytuację.
  • ~
    (2018-08-06 11:43)
    Czyli stanął po stronie budujących Ścianę, Mur, po stronie mordujących tych, którzy walczyli o prawo do wolności, podróży, ...
  • ~Donaldinho