Roger Waters stanął na koncercie po stronie opozycji. Ostro uderzył w PiS i Jarosława Kaczyńskiego

| Aktualizacja:

Najpierw Mick Jagger mówił na koncercie o sędziach, teraz głos zabrał Roger Waters. Podczas jego krakowskiego koncertu na telebimach pojawiły się wpisy broniące konstytucji oraz krytykujące PiS i Kościół.

wróć do artykułu
  • ~koloniapol
    (2018-08-06 10:52)
    Im więcej ataków z zagranicy, tym bardziej jestem przekonany, że idziemy w dobrą stronę.
  • ~ela
    (2018-08-06 11:29)
    Szanowny panie Roger,nie mieszka pan w Polsce,więc nie wie pan ,że ludziom pod rządami obecnej władzy żyje się dobrze.Nasłuchał się pan bajek ,które naopowiadali panu przeciwnicy obecnej władzy.Dał się pan wpuścić w maliny? Proszę się nie ośmieszać.Nasza totalna opozycja nie zna granic ,ciągle nie może pogodzić się z tym ,że ludzie w demokratycznych wyborach wybrali inną partię do rządzenia.Myśleli i nadal myślą,że tylko oni się do tego nadają,ale ludzie mieli już dość ich afer ,które prześcigały się jedna po drugiej.Proszę posłuchać taśm prawdy ,być może rozjaśni to panu sytuację.
  • ~Rt.
    (2018-08-06 10:41)
    Rok temu chwalił Putina w rosyjskich mediach,a teraz występuje jako kto?.
  • ~Dżagier pomuż
    (2018-08-06 10:45)
    dlaczego D e r kłamiesz, Mick Jagger NIC nie mówił na temat sędziów - powiedział ,że do polityki jest za stary a do śpiewania za młody , widziałem i słyszałem to
  • ~IGFarben
    (2018-08-06 10:46)
    Globalne chazarstwo w obronie lokalnego koryta. Gdy nie pomogą protesty zawsze można przecież wrócić do historycznie wypraktykowanych i sprawdzonych lewicowych metod ze strzałem w potylicę włącznie.
  • ~Rikitiki
    (2018-08-06 11:05)
    Chcialbym.zapytac Łotersa czy zna choć jeden artykuł konstytucji RP, bo to znany obronca jest przecież.
  • ~ajax
    (2018-08-06 11:17)
    Proszę, proszę, teraz po stronie polskiej totalnej opozycji, a jeszcze niedawno zachwalał Putina w rosyjskiej telewizji!?
  • ~BEN
    (2018-08-06 21:58)
    Przyjeżdżają na koncerty żeby grać , a nie bawić się w politykę nie mając pojęcia o co chodzi , dając się podpuszczać byle głąbom z lewa i z prawa/. Za zabawę w politykę powinni mieć zakaz wjazdu do Polski / dotyczy także innych zespołów/.
  • ~zarobek
    (2018-08-06 11:15)
    Najęli go do śpiewania, pewnie za mało mu zapłacili to przyjął jeszcze zlecenie na pa jacowanie.
  • ~Zenada
    (2018-08-06 11:10)
    der dziennik wypisuje BZDETY! Lewacka, GW...niana gadzinowka!
  • ~smutek
    (2018-08-06 23:29)
    Wypowiedzi tego typu są dowodem, jaką wrogą Polsce propagandę na Zachodzie robi nam rodzime lewactwo.
  • ~bert
    (2018-08-06 11:17)
    lewacki badyl
  • ~Polak
    (2018-08-07 00:37)
    PIS przegra wybory i skończy się kasa na internetowych hejterów. Wtedy poziom dyskusji wróci do normy.
  • ~Q z nad fjordu
    (2018-08-07 00:43)
    R.Waters/D*upek, sterowany chipem leming Swiatowego Lewactwa. I TAK PRZEGRACIE, poniewaz z Prawda Jezusa NIKT, NIGDY nie wygra!!!!!!!
  • ~What have we done to Poland ?
    (2018-08-06 18:55)
    "Too much rope And theyll fuck it up " czyli jak mawiał Bismarck: Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą"
  • ~A.H.
    (2018-08-06 12:08)
    PISie tak trzymać, nieobchodzą mnie naćPOne dywagacje grajka, to ja w tym Kraju żyję !
  • ~t.
    (2018-08-06 11:23)
    W zeszlym roku wyslawial pod niebiosa tow. Putina...
  • ~lewactwo to nienormalnosc
    (2018-08-07 01:24)
    Krakowskie lewactwo uzylo obcego wrzaskoryjca, ktory nie ma zielonego pojecia o Polsce.
  • ~lewactwo to szkodliwa choroba
    (2018-08-06 11:24)
    Krakowskie lewactwo uzylo wrzaskoryjca ktory nie ma zielonego pojecia o Polsce.
  • ~ mirek
    (2018-08-06 21:26)
    jakis pajac lewacki sie tu zjawil i bredzi bo go KODy najely do siania nienawisci A paszol do swego kraju Psssyt

Może zainteresować Cię też: