Wojciech Mann na pogrzebie Kory: Dane jej było żyć w różnych okresach. Na początku był komunizm, a wreszcie parodia demokracji

| Aktualizacja:

Kora na swoim sztandarze zawsze miała napisane: "wolność" - podkreślił dziennikarz muzyczny Wojciech Mann podczas uroczystości pogrzebowych Kory - liderki zespołu Maanam, które odbywają się w środę w Warszawie. "Była diamentem najczystszej wody" - podkreślił.

wróć do artykułu
  • ~sp
    (2018-08-19 13:38)
    Facet czasami odlatuje.
  • ~akan
    (2018-08-13 10:51)
    Skąd to Mannisko się urwało, o czym on bredzi, jaki sztandar, jaka wolność? I nie wiem co to jest religia kwiatów i wolności, ale to pewnie takie samo badziewie jak inne religie.
  • ~df7
    (2018-08-12 13:05)
    idź się lecz dziadu. hołdys 2 wyleciał z piwnicy i majaczy
  • ~wolność szmalcownika
    (2018-08-11 10:47)
    Kochała wolność tyle ,że POstUBecką,sowieciarską,agenturalną.
  • ~Gniewomira
    (2018-08-10 23:55)
    Tyle lat spędził Pan przed mikrofonem...Dlaczego nie krzyczał Pan wcześniej o braku wolności??Ach tak, bo ryzykowałby Pan ciepłą posadkę. Naprawdę, zaTuska, kiedy pogardzano tymi, których zmiany ustrojowe ( czyli przejście z socjalizmu do postsocjalizmu) wyrzuciły poza nawias społeczenstwa - to była według Pana demokracja?? A teraz jest brak demokracji?? No to jedź Pan tam, gdzie ta demokracja panuje: do Niemiec, do Grancji, do Belgi....Szerokiej drogi!
  • ~Fil
    (2018-08-10 09:18)
    I ty mówisz o braku demokracji!!!? A W jakim, innym kraju mógłbyś wieśniaku przyjść na pogrzeb w takiej koszuli. Dnooooi żenada.
  • ~ooo
    (2018-08-10 00:06)
    p.s.myślę, że on by nawet nie mógł być pajacem - bo by nie dał rady jak pajacyk skakać... tyle jego, że w demokracji może sobie kłamliwe głupoty przeciw rządzącym pogadać i nikt go za to do pudła nie wsadzi... :))
  • ~ooo
    (2018-08-09 23:58)
    co by tam nie powiedział, to z 50 kilo tego sadła powinien zrzucić, bo wygląda jak parodia mężczyzny (a do tego jeszcze wygaduje głupoty)... p.s. "diament czystej wody" - tu bym się zgodził, że taki tam diament z wody... :)
  • ~Pixie
    (2018-08-09 19:14)
    Katole kleczycie pod figurą a diabła macie za skóra
  • ~Barbara
    (2018-08-09 15:48)
    I to pisza katolicy dobrzy ludzie przepraszam ale wole byc z dala od nich i ich mowy nienawisci.Piekny pogrzeb. Sliczne wspomnienia i n ie tylko kadzenie.Ale trzeba byc czlowiekiem otwartym by zrozumiec te innosc.
  • ~Dziadziu
    (2018-08-09 15:31)
    U mnie ( tak stoi w testamencie) bedzie kremacja, bez pogrzebu, bez zadnych ceremonii, Po prostu anonimowo. Nikt nie bedzie musial na pogrzebie udawac , ze jak to mu zal i nie bedzie zadnych hymnow chwalebnych i dziekczynnych w moja strone. Mauzoleum tez nie potrzebuje, bo i po co?. No tak, ale jak ktos sie uwaza sie za wazna osobistosc , to daje sobie stawiac mauzoleum. Mnie moga, jak juz tak chca jako krasnala w ogrodku hahahahaha
  • ~Baska
    (2018-08-09 15:23)
    Polakom, zacofanym, piskatolom, sie taki nietypowy , niekonwencjonalny pogrzeb nie podobal. Tu w Polsce musi jeszcze jeden , albo 2 wieki przeminac . Polska kustyka za normalna cywilizacja. A ksiezulkom sie tez to nie podobalo, bo nic nie zarobili . No, to najgorsze!
  • ~opo
    (2018-08-09 14:33)
    W sedno, panie Mann. Sama Kora jasno zawsze pokazywała co myśli i uważa, Trafne podsumowanie postaci, życia i dokonań.
  • ~św.NH
    (2018-08-09 12:54)
    Diament świeci szalonym światłem z dna rzeki ale nie tnie wody, raczej szyby z brudem PRL. których żule od gitar pieśni i capiących cudów nie pojmują do teraz!
  • ~megahit
    (2018-08-09 11:14)
    Rabin w koszuli w kwiatki...ale POpelina!
  • ~patryjota
    (2018-08-09 10:37)
    mann nie dziwota ze masz na staros mozg wylasowany i brawo podwarzyle ze komuna byla zla tak oczywiscie jak jadles z dloni jaruzelskiemu wy wszyscy pseldo demokraci oczywiscie jak jestescie przy korycie to chwalicie POMYS CO MAJA POWIEDZIEC C NAPRAWDE CO WALCZYLI Z KOMUNA przez okres calej ZGNILEJ DEMOKRACJTO ONI ZOSTALI DZIADAMI A O WAS KISZCZAK NIE ZAPOMNIAL
  • ~mjk
    (2018-08-09 09:31)
    We wszystkich tych okresach panu Manowi powodziło się dobrze. Nie znoszący komunistów mały Wojtuś został aktorem w propagandówce dla młodzieży. Oczywiście On nie miał pleców On oszukał komunistów. Do trójki też trafił z ulicy bo ci głupi towarzysze zupełnie nie rozumieli istoty mediów i pozwalali obsadzać je "ekstremie"
  • ~Don Biszkopt
    (2018-08-09 09:08)
    Mam dosyć tego mazania się tłustych kotów postkomunizmu. Szopkę i parodię demokracji fundowaliście nam przez wiele lat. Nadeszła prawdziwa demokratyczna zmiana w której większość Polaków dokonuje wyborów zgodnych z ich wartosciami i interesem, weźcie to na klatę a nie histeryzujcie.
  • ~Jw23
    (2018-08-09 08:31)
    A gdzie suczka Ramona?
  • ~Laszlo
    (2018-08-09 08:13)
    A cóż takiego konkretnego Kora zrobiła w obronie tej "wolności". Powiedziała, że PiS zły i to wielkie osiągnięcie? Wszyscy wyborcy PO tak mówią. Gdyby rzeczywiście wojowała za komuny to dzisiaj nic byśmy o niej nie wiedzieli, bo nagrywała w państwie totalitarnym i jedną decyzją jej kariera przestała by istnieć.

Może zainteresować Cię też: