Trwa zbiórka na opiekę nad Gienkiem Loską. Zwycięzca X-Factora jest w śpiączce

| Aktualizacja:

Wszyscy doceniali jego talent i naturalność, kiedy wygrywał pierwszą edycję X-Factora. Niestety w maju tego roku, na Białorusi muzyk doznał rozległego wylewu krwi do mózgu. Do dziś nie wybudził się ze śpiączki, w jaką został wprowadzony podczas zabiegu. W internecie organizowana jest zbiórka na środki, dzięki którym będzie można zapewnić mu godną i fachową opiekę.

wróć do artykułu
  • ~ ~
    (2018-09-13 22:03)
    TVNie nieźle na nim zarobiłeś a zatem bądź hojny !!!!!!!
  • ~H.M. do ~ajax
    (2018-09-13 22:27)
    Do @@@@ Ty ~ajax (dzisiaj 21:10) i ~ajax (51 minut temu) to ta samo osoba prawie godzinę zabrało ci zreflektowanie się z własnej głuPOty! Myślenie i moralność nigdy nie było mocną stroną knajackiego PO=lactwa! ~ajax zaPOmiętamy sobie ciebie jako wyjątkową Ka na li Ę !!!
  • ~baron von Kursk
    (2018-09-13 23:37)
    ~ajax !! POmiętam jak kiedyś kaczorom życzyłeś śmierci!!!!! Teraz się nie tłumacz masz, przekichana u porządnych ludzi !!!!
  • ~ajax
    (2018-09-13 22:19)
    Życzę Gienkowi jak najszybszego powrotu do zdrowia, a komentarz z godziny 21:10 absolutnie nie jest mój, jakiś pal..t się pode mnie podszył.
  • ~ajax
    (2018-09-13 21:10)
    Odłączyć od aparatury i godnie POchować!
  • ~jaromir
    (2018-09-15 05:41)
    PATOLOGIO 500+ wspomóżcie swojego kumpla tak jak wy żył z podatków uczciwych ludzi
  • ~obserwator cyrku
    (2018-09-14 05:43)
    tracheotomia! bez S. tracheoStomia kojarzy się mało ciekawie i raczej nie z oddychaniem...
  • ~$$$.Polka zamieszkala w USA.
    (2018-09-13 23:24)
    Ja stawiam na tarczyce ----Prosze zrobcie mu badanie na tarczyce --TSH --powinno byc pomiedzy (1,5 --2.00), Trzeba mu dodac lub odiac . Na trzeci dzien obudzi sie , nie zwlekac -tylko dzialac szybko ,kazda minuta cenna !!! To moja opinia --niedoceniony swiatowy specjalista .

Może zainteresować Cię też: