• ~autor
    (2012-08-20 16:56)
    Elvis to krol muzyki najwiekszy piosenkarz w histori swiata!reszta to tylko male pioneczki do niego!
  • ~denis
    (2012-08-21 14:08)
    Presley jest najwiekszy!to niekwestionowany krol muzyki.
  • ~roman
    (2012-08-16 15:30)
    Elvis jest najwiekszy to krol muzyki!sinatra mu tylko moze...
  • ~cc rider
    (2012-08-24 13:06)
    ELVIS KING OF THE MUSIC FOREVER!!!
  • ~robert
    (2012-08-21 18:20)
    wlasnie gdyby nie Elvis to bysmy sluchali takich artystow jak sinatra nie ujmujac mu nic!ale przyszedl Elvis i dokonal czegos czego niedokonal nikt przed nim ani po nim!Elvis to najwieksza legenda muzyki facet nie do pobicia krol muzyki.
  • ~Elvis
    (2012-08-16 19:55)
    u c`ant beat Elvis Presley NEVER.Him music is forever!
  • ~edi
    (2012-08-21 14:26)
    to najwspanialszy wokalista w histori nikt tak niedawal czadu jak Elvis!krol muzy i wokalu!
  • ~Eeeee
    (2012-08-17 15:54)
    Do znawacy: Hehehe nic się nie wie bo Michael Jackson umarł a ELVIS żyje.
  • ~znawaca
    (2012-08-17 13:17)
    Elvis byl produktem nikim specjalnym mu pisali piosenki on wychozil i spiewal i tyle sam bym w zyciu nic nie osiagnol mial mase ludzi ktorzy mu pomagali czy kierowlai jego kariera np; Pulkownki nagral 72 plyty studyne a napsial moze 7 piosenek ale mi to Krol..hehehehehehe... Sinatra jest o wiele lepszy tak samo jak Freddie Mercury John Lennon czy Michael Jackson oni wszyscy sa lepsi od jakiegos tam Elvisa Elvis nawet nie ma ani jjednej diamentowej plyty MJ ma 7 Elvis ma tylko 42 plyty platynowe MJ ma 92 to Thriller jest najlepiej sprzedajacym sie albymem wszech czasow 114 mln oczywiscie Elvis sprzedal najwiecej plyt w histori przemyslu muzycznego MJ jest zaraz po nim..ale gdyby nie ci wszyscy ludzie Elvis by byl niukim sprzedal tyle plyt tylko dlatego ze ma az 72 plyty studyjne a MJ ma tylko 11 a mimo to sprzedal miliard plyt Elvis byl produktem tak jak dzis rihanna itp. oni go wypromowaili oni mu pisali piosenki on tylko wychodizl gral na gitarze cudze piosenki i spiewal jest tak jak Maryla Rodowicz ktorej tez pisza piosenki a ona eychodzi i spiewa a latach 60 jego kompozytorzy sobie na radzili i co? plyty Elvisa byly cieniutkie najlepsze jego albumy to zlat 50 czy pod koniec lat 60 od momentu kiedy oglosik Comeback 1968r prawda jest taka Elvis sam by byl nikim Krolem mozemy nazwac Michaela Jacksona ktory sam pisal swoja muzyke i swoje teksty w 80% malo tego na plycie HIStory sam zagral na wszystkich instrumentach w latach 60 70 80 spiewa zawsze na zywo w latach 1992/1993 spiewal na zywo w jakis 70% w altach 1996/1997 juz wiecej spiewal z plybacku to sie zgadza ale Elvis w wieku 40 lat to nie dal by rady tanczyc i spiewac rownoczenie przez 2 godizny on po godiznie byl wypompowany bo tyljego koncerty trwaly i stal w jednym miejscu ewntulanie ruszyl noga..eheh Elvis to zadne Krol tylko produkt zreszta MJ byl prawidzywm Krolem bo w 1992 zosta Koronowany na Krola Sanwii
  • ~Obserwator.
    (2012-08-17 10:54)
    Gdzie głos Sinatry do króla Presleya. A tak w ogóle aby mieć ucztę estetyczną
    można posłuchać np. Dina Martina.