• ~Antyowsiak
    (2014-07-31 17:01)
    Ale debili żyje w tej Polsce zwanej potocznie bantustanem.
  • ~SadoMaso
    (2014-08-01 12:06)
    W naszym namiocie dajemy w żyłę - zapraszamy !! !!
    Kureewki są 2 namioty dalej (z bialą flagą): dają darmo choc nie wiadomo czy są zdrowe :-{
  • ~rok2014
    (2014-08-01 08:42)
    jurus OWSIK bedzie teraz zbieral piniondze swiontecznej POmocy na SKROBANKI ,pamietam kiedys w PRLu odbywaly sie tez roznego rodzaju ZLOTY jak nie mlodziezy komunistycznej to i studenckie zupelnie jak juwenalia a PO takich zlotach POmnazaly sie licencje na mlodziez i jednoczesnie sie ,BO TO BYLO TAKIE POLE NAMIOETOWE ,a jak przychodzil wieczor to sie wszyscy p i e r d o l i l i naweet jeden na drugim zeby bylo miejsce a rano na kaca bylo tylko POwietrze z materaca ,ale jurus im to zapewni i to jest PRLowski sPOsob na mlodzierz zeby odstreczyc od obowionzkow i nie mieszac sie do POLITYKIjak mowil kaczor donald tyfusek NIE ROBMY Z TEGO POlityki
  • ~ZbyszekD
    (2014-08-01 08:42)
    brawo !2014-08-01 04:26 tam jak widać na obrazkach pojawi się coś jeszcze bardziej lepszego - Czubaszek i Środa - ludzie ze ,,szczęścia'' chyba jeszcze bardziej dadzą w palnik. No ale, jak to ktoś już zauważył, że jak moherowe babcie chcą widzieć zaćpanych wnuków taplających się w błocie to niech dalej wrzucają do skarbonki Owsiaka.
  • ~baca
    (2014-08-01 08:50)
    RÓBTA CO CHCETA...

    ot młodzież tuska - bez zahamowań iżadnych zasad moralnych, wszyscy się śmieją jak Polacy tarzają się w błocie jak świnie...

    brawo panie owsik...
  • ~rom
    (2014-08-01 09:24)
    upodopadniaja sie do SWIN,- chyba oto chodzi tarazjac sie w błocie
  • ~kiks
    (2014-08-01 09:27)
    a ty kim jesteś z godziny 3:09, sądzę że bydlakiem, na pewno nie człowiekiem jełopie wypaczony z pod znaku paligłupa
  • ~stop Partii
    (2014-08-01 09:38)
    Rodzice zrobili im piaskownicę z błotkiem. Teraz dzieciaki kolaborują z systemem partyjnym.
  • ~emerytka
    (2014-08-01 09:45)
    Mniej kosztowne tarzanie się w błocie niż w pomidorach, truskawkach czy innych owocach, które można przekazać do domów pomocy społecznej. Błociarnia nikomu nie robi krzywdy jeśli to sobie i swoim kompanom. W każdych czasach były jakieś odłamy młodzieżowe, w moich czasach hipisi.
  • ~kik
    (2014-08-01 10:40)
    Nie widziałem tam jeszcze Szczuki,Środy,Grodzkiej,Bula,bp,Pieronka Nowickiej,Nowackiej,Fuszery, i szefa TVP z TVN i Polsat już byli a Owsiak cały czas na haju . wytrzeżwiał? czy nadal rzuca mięsem?