• ~m
    (2015-07-31 11:11)
    POLACY to co OWSIAK wyczynia z naiwną mlodziezą Polską to zaplanowane deprawowanie mlodzieży ,narkotyki,dopalacze wygłupy w blocie to tylko dla malo inteligentnych ludzi nie dajcie sie manipulować ten facet nabija sobie tylko kasę nie bacząc na skutki i szkody wyrządzone dla mlodzieży
  • ~neopogaństwo się bawi
    (2015-07-31 14:10)
    babrają się w błocie jak świnie ... Owsiak pozbawia do reszty godności młode pokolenie urządzając mu dzikie orgie sekciarskie - razem z ćpunami, pijakami, marginesem społecznym i szamanami hare kryszna ... diabeł już na was czeka ...
  • ~Adam
    (2015-07-31 15:15)
    Temu Owsiakowi i całej jego " ferajnie" zależy tylko na zbijanu kasy.
    To jest spend cpunow,bradziarstwo i orgje.
    Mam nadzieje ,ze znajdzie się ktoś z rządzących i zabronione tego spedu,czas najwyższy.Ciekawe czy sąsiedzi z za miedzi chcieliby cos takiego zorganizować jak zlot marginesu pod dyrekcja Owsiaka.
    Do tego jeszcze obecnie rządzący ,klaszcza,popierają ,dofinansowuja i osobiście uczestniczą w tym wykolejaniu młodych ludzi.
    Tylko w Polsce takie cos można spotkać i popierać przez obecne władze.
  • ~antyoszust
    (2015-07-31 17:51)
    facet powinien siedzieć w kryminale za całość.
  • ~Tadek
    (2015-07-31 19:17)
    'Towarzystwo Przyjaciół Chińskich Ręczników', 'Uwolnić Słonia' i wszystko jasne. Facet szukał dla siebie złotej żyły i znalazł. Szkoda tylko tych młodych ludzi. Wielu z nich spier..oli sobie życie przez tego palanta.
  • ~rabi
    (2015-07-31 17:33)
    Mam nadzieję, że Bredzisław jeszcze zdąży odznaczyć Owsika jakimś Orderem,
    za organizację orgii za pieniądze zebrane na chore dzieci !!!
  • ~wasza Koparka
    (2015-07-31 17:36)
    Róbta co chceta, tylko głosujcie na PO !!!
  • ~róbta co chceta
    (2015-07-31 17:38)
    A Pani Premier słucha, rozumie i POmaga !
  • ~qwert2
    (2015-07-31 22:26)
    Do papieza,falszywego przywodcy sekty-KrK : Biblia,2 Tymoteusza 3;"A to wiedz, iż w dniach ostatnich nastaną krytyczne czasy trudne do zniesienia.Albowiem ludzie będą rozmiłowani w samych sobie, rozmiłowani w pieniądzach, zarozumiali, wyniośli, bluźniercy, nieposłuszni rodzicom,niewdzięczni, nielojalni,wyzuci z naturalnego uczucia,nieskłonni do jakiejkolwiek ugody,oszczercy,nie panujący nad sobą, zajadli,nie miłujący dobroci,zdrajcy, nieprzejednani, nadęci pychą,miłujący bardziej rozkosze niż miłujący Boga,zachowujący formę zbożnego oddania,ale sprzeniewierzający się jego mocy;i od tych się odwróć..."
  • ~rok2015