• ~Polak z oddali
    (2015-08-02 12:20)
    ,,Złoty Melon" się kręci.Jak lody PO.
    Zrobiliscie dosłownie bagno z tego pięknego kraju.POtomek milicjanta ,,wychowuje" polska młodziez.W błocie,szczynach,żygowinach.Widać że bardzo jest zadowolony.
  • ~m
    (2015-08-02 11:25)
    naiwniacy Owsiak wami manipuluje traktuje jak świnie a wy sie cieszycie czy na tym ma polegac wasza inteligencja
  • ~slowianka
    (2015-08-02 15:32)
    Zanurzeni w blocie i na to zasluguja ... to jest kultura i poziom.
  • ~OMEN
    (2015-08-02 14:39)
    Taa... Trzy dni rui i PO-róbstwa! Większość z nich na pewno nie kojarzy , którego dzisiaj mamy...
  • ~antykomuch
    (2015-08-02 12:34)
    ...ta...

    Dwaj uczestnicy Przystanku Woodstock w szpitalu po wypiciu płynu do felg
    Trzy dni zabawy, w której brało udział kilkaset tysięcy ludzi. W nocy zakończył się 21. Przystanek Woodstock, teraz trzeba posprzątać teren festiwalu. Wczoraj do szpitala trafili dwaj uczestnicy festiwalu po tym, jak wypili płyn do mycia felg samochodowych.
    Kobieta i mężczyzna stracili przytomność po tym, jak wypili płyn do mycia felg samochodowych pomieszany z alkoholem. Napój, miał pobudzać wyobraźnię i dać niesamowite doznania. Był sprzedawany przez jednego z mężczyzn chodzących po Woodstocku.
  • ~krótkiePOry
    (2015-08-02 17:38)
    To lepsze od InVitro, przyrost naturalny POdniesiony zostanie, wprawdzie większość z tego błota chorych dzieci POwstanie, ale liczy się "rupta cu chceta".
  • ~Woodstokowiczka ze wsi Warszawa
    (2015-08-02 19:05)
    Ale się brudnych fiutów naobciągałam. Ale cóż sama dawałam palce wkładać do spoconej dziury. A sprawoedliwie ma być. Pease love. Make love. Jak punk to punk.
  • ~Ksiądz Edek Katolicki Pedzio
    (2015-08-02 21:46)
    Parafrazując klasyka, nie miałem pojęcia, że mamy tyle świń w społeczeństwie dopóki nie pojechałem na Woodstok.
  • ~aVox
    (2015-08-03 12:22)
    Świnie? ... utaplane w błocie, półnagie ... - istne świnie:(
  • ~vsv