• ~Monika
    (2017-08-19 10:47)
    Uważam,że ładnie wygląda. Po prostu czas nie stoi w miejscu. I tyle. Widzę, że autor nagłówka woli ponad 60 letnie panie ostrzyknięte botoksem, bez naturalnych rysów twarzy, próbując na siłę zatrzymać czas ???:/
  • ~Igor
    (2017-08-11 22:01)
    Ona jak ona ale Al jak wygląda / bez zmian
  • ~Marta
    (2017-08-04 13:06)
    Polecam kanal romina power ofical fan club ona tak wcale nie wyglonda
  • ~Dr
    (2017-07-30 21:47)
    lepiej spójrz na swojá babcie pismaku
  • ~Gość
    (2017-07-27 09:17)
    Pięknie wygląda. Jak piękna kobieta a nie jak wiecznie zdziwione monstrum typu ewa m.i reszta
  • ~Bart
    (2017-07-12 11:19)
    Romina od zawsze miauczała jak kotka, ani głosu, ani klasy. Przez lata wieszała psy na Alim a teraz nawróciła się po kasę. Gdyby schudła to może nie musiałaby ukrywać schabów pod indyjskimi strojami
  • ~Mozart
    (2017-06-29 12:04)
    ...jedna z najpiękniejszych piosenkarek, ...na zawsze piękna ...
  • ~Tekla
    (2017-03-25 22:42)
    A która i który z was wygląda lepiej ,,,,,,dowód i zdjęcie a potem krytykować obłudnicy,
  • ~blu
    (2017-03-21 07:50)
    jednak wolę Romine z młodych lat
  • ~buu
    (2017-03-20 13:06)
    tfurca tytulu jest gupi
  • ~piter
    (2017-01-18 11:11)
    co to za sensacja przeciez mlodsza nie bedzie jak kazdy z reszta
  • ~gosia
    (2017-01-11 14:25)
    Amerykanka ??? a to nie Włoszka?
  • ~john kruger
    (2017-01-01 04:56)
    zestarzeć się i pogodzić z upływem czasu to trzeba umieć. romina jest tego jednym z niewielu przykładów. te wszystkie celebrytki napompowane botoksem i innymi g........mi bierzcie przykład.
  • ~Basia
    (2016-12-20 20:48)
    Byłam na koncercie Romina wygląda pięknie i pięknie śpiewa. Minęło kilka miesięcy a nie mogę zapomnieć o tym koncercie. Koncert był dla mnie niezapomnianym przeżyciem.Kocham Rominę i Albano.
  • ~Jadwiga
    (2016-12-01 23:08)
    To piękna, urzekająca swym wyglądem a nade wszystko uśmiechem kobieta. Jest cudowna. Uwielbiam ją jak była młoda i jak jest starsza. Wygląda super - widziałam naocznie...
  • ~żanin
    (2016-11-29 18:58)
    Zawsze przy podobnej okazji powtarzam, to straszne co czas robi z ludźmi ! W Rominie byłem (jestem w tamtej) zakochany.
  • ~Eliza
    (2016-10-18 08:21)
    Nie rozumiem jak można w ten sposób pisać. Ona jest teraz panią w średnim wieku. Rozglądnijcie się wokoło i zobaczcie jak wyglądają (przeważnie) jej równolatki.Naprawdę niewiele z nich wygląda lepiej od niej. A przecież starzenie się dotyczy nas wszystkich (tych co piszą takie komentarze - na szczęście - również).
  • ~niki
    (2016-09-21 20:18)
    Widac ze starzeje sie z godnościa nie widac na jej twarzy chemii,a w tym wieku to ja tez bym chciała tak wygladac,naturalna kobieta i tak trzymac,
  • ~laseczka
    (2016-07-31 14:33)
    co za idiota dał taki tytuł.Jak ma wyglądać kobieta w jej wieku? przecież już nie ma 20 lat do cholery, młodość ma za sobą a świetnie się trzyma, jest zadbaną , piękną kobietą. Na szczęście nie jest szczurowatą ( co jest teraz w modzie) kobietą - wielki łeb i sucha reszta, męskie biodra - mutanty, zero kobiecości. koszmarki.
  • ~Danka
    (2016-05-16 16:16)
    Ma 65 lat i na te lata wygląda fajnie. Na scenie jest nadal dobra. Oni sa dobrzy i zawsze będę o nich ciepło myslec.,Wczoraj w Krakowie był swietny ich koncert. Byłam na koncercie w Wieliczce,potem w Krakowie -gdzie On sam śpiewał -tez było super. Ma 73 lata i jest naprawdę w dobrej kondycji .I oby tak dalej.To sa dla mnie i mojego pokolenia bardzo miłe wspomnienia.Z czasów dobrej ,spokojnej młodosci

Może zainteresować Cię też: