• ~JoteM
    (2016-01-24 21:30)
    piękna kobieta, piękny uśmiech, klasa, zero chemii w twarzy, pogoda ducha, piękne piosenki!
  • ~x ten co zawsze
    (2016-01-25 06:44)
    Romina Power wygląda jak 64 letnia pani. Wygląda dobrze, naturalnie..
  • ~miłka
    (2016-01-24 20:03)
    Jak miło słyszeć,że znowu, po tylu latach są razem. To znaczy, że kochali się zawsze, bo ich miłość zwyciężyła.
  • ~ania
    (2016-01-27 17:38)
    Co za głupi i prostacki tytuł. Kobieta ma 64 lata to jak ma wyglądać? Chciałabym tak wyglądać jak dożyję do tych lat.
  • ~hegiz
    (2016-01-24 12:51)
    O jak przykro, proszę nie publikować takich zdjęć, bo pryska czar wspomnień. Ale gdyby była inaczej uczesana i" zrobiona" jak na scenę to byłaby zupełnie inna. I tak ją pamiętamy i kochamy za" Feicita "
  • ~Wierny
    (2016-01-24 22:40)
    A on za to wyglada wysmienicie nieprawda?i co wazniejsze nikomu to nie przeszkadza!
  • ~JAga
    (2016-05-15 23:57)
    ***** prawda dzisiaj byłam na Ich wspaniałym koncercie w Krakowie (15.05.2016) i Romina zachwyca urodą. Wcale nie wygląda tak jak na tych fot. !!!
  • ~Monika
    (2016-01-31 17:10)
    Po prostu nie korzysta z "ulepszaczy "urody popatrzcie na S.Loren co rusz poprawiana a z tego samego roku B. Bardot! I
  • ~SYLVEK
    (2016-01-25 11:24)
    Ktos powiedzial ze czas jest b.dobrym lekarzem ale b.kiepskim kosmetykiem,(Dotyczy nas wszystkich). Niech spiewaja -tancza 90 letnie "babcie" na Yotube lepiej ode mnie. ABBA tez spotkala sie po latach w Sztokholmie. Zycze sobie i im zeby sie cos z tego jeszcze urodzilo.
  • ~Romek
    (2016-05-16 08:50)
    Oczywiście że jak na te lata pięknie wygląda. Na pewno lepiej niż czterdziestolatki z opitolonym łbem jak babochłopy !
  • ~laseczka
    (2016-07-31 14:33)
    co za idiota dał taki tytuł.Jak ma wyglądać kobieta w jej wieku? przecież już nie ma 20 lat do cholery, młodość ma za sobą a świetnie się trzyma, jest zadbaną , piękną kobietą. Na szczęście nie jest szczurowatą ( co jest teraz w modzie) kobietą - wielki łeb i sucha reszta, męskie biodra - mutanty, zero kobiecości. koszmarki.
  • ~Eliza
    (2016-10-18 08:21)
    Nie rozumiem jak można w ten sposób pisać. Ona jest teraz panią w średnim wieku. Rozglądnijcie się wokoło i zobaczcie jak wyglądają (przeważnie) jej równolatki.Naprawdę niewiele z nich wygląda lepiej od niej. A przecież starzenie się dotyczy nas wszystkich (tych co piszą takie komentarze - na szczęście - również).
  • ~niki
    (2016-09-21 20:18)
    Widac ze starzeje sie z godnościa nie widac na jej twarzy chemii,a w tym wieku to ja tez bym chciała tak wygladac,naturalna kobieta i tak trzymac,
  • ~Danka
    (2016-05-16 16:16)
    Ma 65 lat i na te lata wygląda fajnie. Na scenie jest nadal dobra. Oni sa dobrzy i zawsze będę o nich ciepło myslec.,Wczoraj w Krakowie był swietny ich koncert. Byłam na koncercie w Wieliczce,potem w Krakowie -gdzie On sam śpiewał -tez było super. Ma 73 lata i jest naprawdę w dobrej kondycji .I oby tak dalej.To sa dla mnie i mojego pokolenia bardzo miłe wspomnienia.Z czasów dobrej ,spokojnej młodosci
  • ~Songo
    (2016-01-25 19:34)
    Jak mogła tak zbrzydnac,pewnie od botoksu?
  • ~Angelina
    (2016-05-16 14:18)
    Ja też byłam na koncercie w w Krakowie, i jestem zachwycona!!!!! Piękni oboje, profesjonalni, wspaniałe głosy. Atmosfera była nie do opisania. Kocham ich.
  • ~buu
    (2017-03-20 13:06)
    tfurca tytulu jest gupi
  • ~Jadwiga
    (2016-12-01 23:08)
    To piękna, urzekająca swym wyglądem a nade wszystko uśmiechem kobieta. Jest cudowna. Uwielbiam ją jak była młoda i jak jest starsza. Wygląda super - widziałam naocznie...
  • ~piter
    (2017-01-18 11:11)
    co to za sensacja przeciez mlodsza nie bedzie jak kazdy z reszta
  • ~john kruger
    (2017-01-01 04:56)
    zestarzeć się i pogodzić z upływem czasu to trzeba umieć. romina jest tego jednym z niewielu przykładów. te wszystkie celebrytki napompowane botoksem i innymi g........mi bierzcie przykład.

Może zainteresować Cię też: