• ~JoteM
    (2016-01-24 21:30)
    piękna kobieta, piękny uśmiech, klasa, zero chemii w twarzy, pogoda ducha, piękne piosenki!
  • ~x ten co zawsze
    (2016-01-25 06:44)
    Romina Power wygląda jak 64 letnia pani. Wygląda dobrze, naturalnie..
  • ~miłka
    (2016-01-24 20:03)
    Jak miło słyszeć,że znowu, po tylu latach są razem. To znaczy, że kochali się zawsze, bo ich miłość zwyciężyła.
  • ~ania
    (2016-01-27 17:38)
    Co za głupi i prostacki tytuł. Kobieta ma 64 lata to jak ma wyglądać? Chciałabym tak wyglądać jak dożyję do tych lat.
  • ~hegiz
    (2016-01-24 12:51)
    O jak przykro, proszę nie publikować takich zdjęć, bo pryska czar wspomnień. Ale gdyby była inaczej uczesana i" zrobiona" jak na scenę to byłaby zupełnie inna. I tak ją pamiętamy i kochamy za" Feicita "
  • ~Wierny
    (2016-01-24 22:40)
    A on za to wyglada wysmienicie nieprawda?i co wazniejsze nikomu to nie przeszkadza!
  • ~JAga
    (2016-05-15 23:57)
    ***** prawda dzisiaj byłam na Ich wspaniałym koncercie w Krakowie (15.05.2016) i Romina zachwyca urodą. Wcale nie wygląda tak jak na tych fot. !!!
  • ~Monika
    (2016-01-31 17:10)
    Po prostu nie korzysta z "ulepszaczy "urody popatrzcie na S.Loren co rusz poprawiana a z tego samego roku B. Bardot! I
  • ~SYLVEK
    (2016-01-25 11:24)
    Ktos powiedzial ze czas jest b.dobrym lekarzem ale b.kiepskim kosmetykiem,(Dotyczy nas wszystkich). Niech spiewaja -tancza 90 letnie "babcie" na Yotube lepiej ode mnie. ABBA tez spotkala sie po latach w Sztokholmie. Zycze sobie i im zeby sie cos z tego jeszcze urodzilo.
  • ~Romek
    (2016-05-16 08:50)
    Oczywiście że jak na te lata pięknie wygląda. Na pewno lepiej niż czterdziestolatki z opitolonym łbem jak babochłopy !