• ~SYLVEK
    (2016-01-22 15:58)
    Chcialbym zeby razem zaspiewali(moze maja jakas idee) - bo teraz monotonia jak na Eurowizji - jakby jeden czlowiek skomponowal piosenke powtarzana w kolko dla wszystkich spiewajacych .- poziom przedszkola .
  • ~karoli
    (2016-01-22 19:51)
    wspaniala ABBA pozdraviam Szwecje
  • ~Tomi
    (2016-01-23 19:17)
    Szkoda, że nie można przenieść się w czasy przeszłe, tam gdzie było słońce, miłość, radość i pogoda ducha.Fajne czasy, czasy również polskich dzieci kwiatów. Pamiętam jeszcze koszulki ,które się wtedy nosiło i samemu robiło, były bardzo modne w tamtych czasach, a robiło się ie tak: trzeba było białą koszulkę sznurkiem zawiązać z przodu na parę okręgów w pewnych od siebie odstępach , a następnie takie powiązane wrzucić do farbowania, najchętniej do kadzi z żółtym barwnikiem do farbowania tkanin, żółty kolor koszulki i wzór białych okręgów miał oznaczać słońce, albo skojarzeniowo cytrynkę lub właśnie kwiaty, można było też farbować i na inne kolorki.Gdy zobaczyłem po latach te swoje koszulki, to aż łzy napłynęły mi do oczu, bo wtedy w tamtych czasach poznałem swoją nastoletnią pierwszą miłość.Była długowłosą ciemną blondynką i też miała taką robioną przez siebie koszulkę.Czasami razem słuchaliśmy ABBY, a często chodziliśmy całą paczką na koncerty, sami też graliśmy na gitarach tzw pudłówkach i śpiewaliśmy piosenki. Ach :) super czasy. Pozdrowienia dla fanów ABBY i muzyki i niezapomnianych niezrównanych klimatów z tamtych lat.
  • ~zaprowadze porzadek
    (2016-01-23 10:04)
    Pozdrawiam szwecje wolna od muzulmanow
  • ~JJ
    (2016-01-23 18:40)
    Moja młodość
  • ~kojot
    (2016-01-24 11:47)
    ABBA to super zespol !!!
  • ~Krystyna Dyskoteka
    (2016-01-25 13:00)
    Kiedys byly takie sexi, a teraz takie babcie. Wczoraj lustra wyrzucilam z domu.
  • ~ANIA
    (2016-01-27 13:00)
    WRACAJCIE DO NAS. PAMIETAMY I NIE ZAPOMNIMY
  • ~Ona