• ~B.B.
    (2016-05-13 22:41)
    Cieszę się , że Michał dostał się do finału.Życzę mu szczęścia i powodzenia oraz wysokiej punktacji.Zasługuje na pierwsze miejsce, bo jego piosenka jest najładniejsza.
  • ~Sokular
    (2016-05-13 09:52)
    Wczoraj około 23.00 czekając aż do siódemki mieliśmy (mówiąc Małyszem) wielkiego stresa ale jest O.K. jest w finale i może będzie lepsza lokata niż 7.Michale - POWODZENIA
  • ~hmmm
    (2016-05-12 13:14)
    Polski/a Conchita Wurst... Na szczęście nie ma brody...
  • ~Marian
    (2016-05-14 13:10)
    Brak zarostu.. Małe cycki.. Raczej nie wygra - sama szmineczka nie pomoże.
  • ~pytanko
    (2016-05-14 13:07)
    W Eurowizji to mężczyźni są źle widziani??
  • ~Pafnucy
    (2016-05-14 00:32)
    Świetnie. Wystawiliśmy dewianta więc mamy ogromne szanse na sukces. Europa z pewnością doceni to że Polska nawet po zwycięstwie PiS nie jest "katolickim ciemnogrodem" a "nowoczesnym" i "tolerancyjnym" państwem.
  • ~św.NH
    (2016-05-14 07:25)
    Pippi lol cyc z Moskwy
  • ~priap.
    (2016-05-15 19:44)
    Jarek jest zadowolony ,pewnie będzie wspólna kolacja ze śniadaniem..MIMO WSZYSTKO GRATULUJĘ MU,JEJ ,NIE WIEM.
  • ~Q
    (2016-05-14 08:02)
    Co to k....a jest? Powiedzialbym chłopie(ale patrzac na ciebie...) ***** ogarnij sie!!!
  • ~Eurorrrr
    (2016-05-14 18:16)
    Alle wróbel. Pokazał masoński gest i ma nadzieję teraz że go wstawią na wyższe miejsce. Zdjecie z tańca z gwiazdami mówi wszystko o orientacji płci tego pana. Co za dramat. Pamiętajcie że smsy to sciema, tak naprawdę te punkty podają jakieś nie wiadomo co euro masońskie gremia. I to nie jest ściema. Dlatego zawsze zrobią tak by wygral ******* albo kobieta z brodą albo ciapak albo koń udający człowieka. A więc szpak śpiewający ludzkim głosem o odgrzanym kotlecie ma spore szanse.