Zgnoić zespół Coma to rzecz łatwa i modna. Ale czy uzasadniona? Coma "Metal Ballads Vol. 1" [RECENZJA]

| Aktualizacja:

Muzycy zespołu, którego wokalistą jest Piotr Rogucki przeżyli niemal wszystkie fazy zainteresowania swoją twórczością. Od entuzjastycznej fascynacji po hejt, który – jak twierdzą – omal ich nie zabił. Nowa płyta nie ułatwi zadania zagubionym w tym, co jest obecnie bardziej na topie: kochać grupę, czy może ją bardziej nienawidzić.

wróć do artykułu
 • ~Klapa
  (2017-10-21 10:01)
  Po hipertrofi nastąpił koniec comy ... Taki potencjał zmarnowany... Zmarnowany!!!
 • ~Rapcio Kapcio
  (2017-10-21 13:18)
  Jak mogliście O TYM zapomnieć.... Zapomnieliście dodać, że HEJT prezentowany w utworach COMY jest o(sz)czywiście HEJTEM ARTYSTYCZNYM, sposobem wyrażania się (TFU) "artystów". Tak samo, jak efekt torsji to jest po prostu POSIŁEK np. z restauracji "Sowa i Przyjaciele"....... Mozna nim karmić pospólstwo . .
 • ~Kombi albo coś z onej
  (2017-10-22 08:29)
  Jedynie " Coma of souls" nadaje się!
 • ~ppw
  (2017-10-22 22:53)
  nowa płyta świetna, koncert w Zabrzu jeszcze lepszy...
 • ~Lu
  (2017-10-23 20:19)
  Tyle że teraz hejt pochodzi od rzeszy fanów a to spora różnica. Po odsłuchaniu "Los cebula" w Żywcu nie pójdę już więcej na koncert Comy, bo szkoda moich pieniędzy. Jego nowe wykonanie utworu stwarza wrażenie jakby śpiewał mocno wstawiony, lub z totalną olewką wobec publiczności. Coma widać szuka nowych odbiorców bo od rocka to już daleko odchodzi. Może im się uda ale jeśli nie, to zostaną z niczym. A co do tekstu na temat psychofanów co słuchają nieustannie jednego zespołu, to ja słuchałam Comy w cieżkich momentach swojego życia, nieustannie przez rok, podnosiła mnie na duchu niejednokrotnie. I nie rozumiem dlaczego komuś miałoby to przeszkadzać i wylewać kubeł zimnej wody że jest inna muzyka. Proszę bardzo. Uczyłam się, spotykałam ze znajomymi, oglądałam tv, rozmawiałam z rodziną. Nie siedziałam zamknięta w pokoju przez rok słuchając Comy. Chyba na tym polega bycie fanem jakiego zespołu że się go lubi często słuchać. Ale proszę bardzo jeśli to Roguckiemu przeszkadzało, przestane słuchać tym bardziej że teraz słowa starych piosenek wydają się być fałszywa i nieprawdziwe. Nie pozdrawiam.
 • ~TakieTam
  (2017-10-27 17:05)
  Cukiernicy mocna przywoluja swoim brzmieniem Shes got it Clock Machine. Poza tym Clock Machine swoj pierwszy album przewrotnie ochrzcilo Greatest Hits, teraz Coma - Metal Ballads Vol.1

Może zainteresować Cię też: