"Weź mnie na densflor, zrobię ci hardkor". Piosenka Urbańskiej pośmiewiskiem sieci

| Aktualizacja:
X

"Co artysta miał na myśli, co wypił oraz w jakiej ilości i w jakim języku śpiewa, albowiem nie wiem i jestem w konfuzji" - napisała na Facebooku Karolina Korwin Piotrowska, która zamieściła link do oficjalnego teledysku nowej piosenki Nataszy Urbańskiej. Sądząc po komentarzach internautów, utwór ma szansę powtórzyć "sukces" "Filiżanki" Michała Wiśniewskiego.

Trudno oceniać piosenkę w oderwaniu od teledysku, wyreżyserowanego przez męża Nataszy Urbańskiej, Janusza Józefowicza. Wokalistka tym razem zdecydowała się na mariaż z muzyką klubową, stąd też zapewne sceneria klipu. Piosenkarka w białej, bardzo krótkiej sukience, wije się na podłodze klubowej łazienki.

"W jakim to jest języku" - to jeden z najczęściej pojawiających się komentarzy do klipu "Rolowanie". Nic dziwnego - tekst piosenki jest mieszanką młodzieżowo-potocznej polszczyzny ze spolszczoną angielszczyzną. Wychodzą z tego sformułowania w rodzaju: "Weź mnie na dancefloor, zrobię ci hardcore" albo "Rolowanie blanta/ Na backstage’u/ Jakaś soda jakiś juice".

"Kolejny dowód na to, że brakuje jej instynktu samozachowawczego. Szkoda" - napisał na Facebooku Tomasz Raczek

A jak Wam się podoba? Będzie hit?

Udostępnij na Facebooku
Źródło: dziennik.pl
  • ~tandeta
   2014-01-07 16:48
   Kolejna granica dziadostwa w polskiej muzyce została przekroczona.Jutro mam wyrwanie zęba,chyba jednak wole wyrwać ząb brudnymi kombinerkami bez znieczulenia niż drugi raz usłyszeć tego songa.
  • ~złośliwy
   2014-01-07 16:48
   Oczywiście,że to kolejny raz Cezik zakpił z internautów.
  • ~wiejski dj
   2014-01-07 16:44
   Ale kupa.Z całym szacunkiem do pani Nataszy ale czy pani słyszała to coś?Wytrzymałem 80sekund słuchając tego badziewia.Filiżanka przy tym to hit.Apeluje do twórców abyście usuneli to z youtuba,a komputer na któym to stworzono spalcie a prochy rozsypcie na wysypisku śmieci.
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.