"Weź mnie na densflor, zrobię ci hardkor". Piosenka Urbańskiej pośmiewiskiem sieci

2014-01-07 13:14 | Aktualizacja: 09:05
Natasza Urbańska

Natasza Urbańska / AKPA)

"Co artysta miał na myśli, co wypił oraz w jakiej ilości i w jakim języku śpiewa, albowiem nie wiem i jestem w konfuzji" - napisała na Facebooku Karolina Korwin Piotrowska, która zamieściła link do oficjalnego teledysku nowej piosenki Nataszy Urbańskiej. Sądząc po komentarzach internautów, utwór ma szansę powtórzyć "sukces" "Filiżanki" Michała Wiśniewskiego.



Trudno oceniać piosenkę w oderwaniu od teledysku, wyreżyserowanego przez męża Nataszy Urbańskiej, Janusza Józefowicza. Wokalistka tym razem zdecydowała się na mariaż z muzyką klubową, stąd też zapewne sceneria klipu. Piosenkarka w białej, bardzo krótkiej sukience, wije się na podłodze klubowej łazienki.

"W jakim to jest języku" - to jeden z najczęściej pojawiających się komentarzy do klipu "Rolowanie". Nic dziwnego - tekst piosenki jest mieszanką młodzieżowo-potocznej polszczyzny ze spolszczoną angielszczyzną. Wychodzą z tego sformułowania w rodzaju: "Weź mnie na dancefloor, zrobię ci hardcore" albo "Rolowanie blanta/ Na backstage’u/ Jakaś soda jakiś juice".

"Kolejny dowód na to, że brakuje jej instynktu samozachowawczego. Szkoda" - napisał na Facebooku Tomasz Raczek

A jak Wam się podoba? Będzie hit?





Źródło: dziennik.pl
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 33
  • ~maja2014-01-25 17:45

    Za bardzo liczyła na karierę przy boku sławnego mężą, ale jej największym sukcesem jest to że ma sławnego męża. Niech się cieszy życiem, na chleb ma. Jej działania artystyczne nie mają wpływu na nic, nie wnoszą niczego wartego przeżycia zapamiętania. Takie jest życie z porażką każdy musi umieć się pogodzić.

  • ~olo2014-01-19 14:55

    pusta i tępa urbańska i ten siwy jej pajacyk tłumaczyli się w telewizji i co ?
    Dno i pół metra szamba

  • ~mkmkm2014-01-13 22:42

    I to jest matka...wstyd wstyd wstyd...

  • ~MALWA2014-01-13 00:52

    SAMO DNO I WODOROSTY.NO ALE CZEGO MOŻNA SIE SPODZIEWAĆ PO NATASZY? PO JEJ TANECZNO-WOKALNYCH WYSTĘPACH W KLUBIE W USA , TO JUŻ CHYBA POZOSTAŁ NATASZY STRIPTIZ ,ABY PRZYCIĄGNĄĆ SŁUCHACZY I WIDZÓW

  • ~takitam2014-01-12 22:40

    jaka żenada... szkoda, że ta Natasza daje się temu Józefowiczowi tak ogłupiać. Traci wszystko ze swej urody i talentu:(

  • ~niki2014-01-12 21:04

    ahahhaha jaki syf, co to jest za ****** tego sie nie da słuchać, podrażniło mi to bębenki .. masakra jedna wielka, przy tym się idzie ciąć

  • ~lajon2014-01-09 23:36

    Naprawdę dawno takiego syfu nie było. To co ona sobą zaprezentowała to rzeczywiście parodia. Ośmieszyła się dziewczyna kompletnie. Muzyka banalna, teledysk... brak słów, a tekst trudno nazwać bełkotem. Że niby parodia języka? Nawet jeśli taka była intencja to jak widać wyszła żałośnie, żeby nie powiedzieć dennie... Oj... Śmiesznie... Śmiesznie...

  • ~432014-01-09 21:34

    jak mozna nie wziac tego teledysku za parodie. Polacy sa jednak tepi jak na polish jokes przystalo

  • ~hehehe_co_za_shit2014-01-09 18:44

    Skoro taki knot ma ponad 650 000 wyświetleń to zaczynam pisać piosenki. Nakręci ktoś do niech teledyski?

  • ~koniuowal2014-01-09 17:43

    Umywalka w kiblu klubu dance jest jak miednica pełna krwi, śliny, wymiocin i spermy. Są to tacy co się z niej napiją?