"Weź mnie na densflor, zrobię ci hardkor". Piosenka Urbańskiej pośmiewiskiem sieci

| Aktualizacja:
X

"Co artysta miał na myśli, co wypił oraz w jakiej ilości i w jakim języku śpiewa, albowiem nie wiem i jestem w konfuzji" - napisała na Facebooku Karolina Korwin Piotrowska, która zamieściła link do oficjalnego teledysku nowej piosenki Nataszy Urbańskiej. Sądząc po komentarzach internautów, utwór ma szansę powtórzyć "sukces" "Filiżanki" Michała Wiśniewskiego.

Trudno oceniać piosenkę w oderwaniu od teledysku, wyreżyserowanego przez męża Nataszy Urbańskiej, Janusza Józefowicza. Wokalistka tym razem zdecydowała się na mariaż z muzyką klubową, stąd też zapewne sceneria klipu. Piosenkarka w białej, bardzo krótkiej sukience, wije się na podłodze klubowej łazienki.

"W jakim to jest języku" - to jeden z najczęściej pojawiających się komentarzy do klipu "Rolowanie". Nic dziwnego - tekst piosenki jest mieszanką młodzieżowo-potocznej polszczyzny ze spolszczoną angielszczyzną. Wychodzą z tego sformułowania w rodzaju: "Weź mnie na dancefloor, zrobię ci hardcore" albo "Rolowanie blanta/ Na backstage’u/ Jakaś soda jakiś juice".

"Kolejny dowód na to, że brakuje jej instynktu samozachowawczego. Szkoda" - napisał na Facebooku Tomasz Raczek

A jak Wam się podoba? Będzie hit?

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes.
Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Udostępnij na Facebooku
Źródło: dziennik.pl
    Powered by ContentStream
    • ~tandeta
      2014-01-07 16:48
      Kolejna granica dziadostwa w polskiej muzyce została przekroczona.Jutro mam wyrwanie zęba,chyba jednak wole wyrwać ząb brudnymi kombinerkami bez znieczulenia niż drugi raz usłyszeć tego songa.
    • ~złośliwy
      2014-01-07 16:48
      Oczywiście,że to kolejny raz Cezik zakpił z internautów.
    • ~wiejski dj
      2014-01-07 16:44
      Ale kupa.Z całym szacunkiem do pani Nataszy ale czy pani słyszała to coś?Wytrzymałem 80sekund słuchając tego badziewia.Filiżanka przy tym to hit.Apeluje do twórców abyście usuneli to z youtuba,a komputer na któym to stworzono spalcie a prochy rozsypcie na wysypisku śmieci.
    • ~mac
      2014-01-07 16:50
      Pania Nataszę zapraszam do Legionowa, jest tu kilka budek TOI TOI wymagających wyliza... eee... wyczyszczenia.
    • ~new
      2014-01-07 17:14
      świetny jest ten numer - przecież to parodia wszelkiego "angielskiego" lansu! Super kawałek. I dobry muzycznie
    • ~baba jędza
      2014-01-07 18:13
      Pani Natasza przebiła filiżanke i włazience robi jakies chopsztosy a ja w żaden
      sposób nie wiem co ona tam robi w tej łazience może szuka filiżanki ?bo przeciez
      wprost z pod kranu pic nie będzie ,obija sie więc w tej łazience bo pić jej się
      ogromnie chce nawet stoczyła się pod syfon i juz cała mokra od tej wody
      a pragnienie jak było ? tak jest No i co z tą filiżanką będzie on wtej łazience
      O jejku tak sie po tych ścianach obija a zz spodka pod filiżanke ni ma tylko syfon
      j jest Syfon sie ostał a Ona nie chce syfonu tylko filiżankę coby sie mogła napić .
    • ~momo
      2014-01-07 17:22
      Picie wody z umywalki w takim syfie. Mniam. Tylko tyle zapamiętałem
    • ~Drzazga 101
      2014-01-07 16:11
      O Matko, COKOLWIEK powie i napisze o polskim sz(cz)oł biznesie moja ulubiona Karolina K-P, to ja się pod tem podpisuję obiema ręcami i wszystkiemi palcyma, kuervas !!! Pozdrawiam ją !
      Hej !
    • ~przykre bo nie śmieszne... szkoda
      2014-01-07 15:21
      bo Pani Natasza to jedna z najlepiej śpiewających muzykę pop w Polsce.
    • ~Tenere
      2014-01-07 14:03
      Wielka szkoda:(