Maleńczuk śpiewa do Putina: Ni ch**a!

| Aktualizacja:
X

"Każdy walczy jak potrafi, ja walczę pieśnią i słowem, wznoszę więc okrzyk >>Ni ch**a!<<" – napisał Maciej Maleńczuk na swojej oficjalnej stronie, przedstawiając fanom teledysk do piosenki "Vladimir" – komentarz muzyka do imperialnych zakusów prezydenta Rosji Władimira Putina. Klip przedstawiamy w wersji bez cenzury.

– Nic lepiej nie odzwierciedla w tym momencie mojej postawy, zaś "Ni ch**a!" powinno być dziś na ustach wszystkich – pisze Maciej Maleńczuk na swojej oficjalnej stronie, a w swoim klipie grozi palcem Władimirowi Putinowi.

http://youtu.be/zMfZK56OPMM

– Od dwóch miesięcy prześladuje mnie refren "Vladimir Vladimir". Chcąc pozbyć się natręta stworzyłem owo dzieło. W obecnej sytuacji pragnę podzielić się nim z całym narodem, aby wzmóc Jego Ducha i Siłę Bojową. Jednocześnie chcąc osłabić morale wroga, utwór jest po rosyjsku, a raczej "po rusku", co zwiększa siłę rażenia – podkreśla artysta.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: Interia
  • ~Kalmar
   2014-03-13 12:30
   Maciek kur... . To pierwsza chu..wa piosnka w twoim życiu...
  • ~marcelek
   2014-03-13 12:30
   żadne zero, mniej niż zero!!!
  • ~z Żoliborza
   2014-03-13 12:24
   Najpierw zabrać prochy i wódę, potem leczyć! Na jego koszt!
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.