• ~antyvideoklip
    (2011-02-15 01:06)
    Wg mnie Rihanna nie powinna nic otrzymać!!! ona jest popsuta do szpiku kości!!!
    nie prezentuje swoją osobą nic poza wyuzdanym erotyzmem i golizną! bez wstydna dziewucha!
    Dlaczego tak mało jest prawdziwych video-klipów uruchamiających naszą wyobraźnie takich jak np Michaela Jacksona?
    W obecnych czasach wszystkie sa takie same... Te za przeproszeniem panienki wyuzdane do granic możliwości, wijące się wokół niewidzialnego kija !!!
    Czy w dzisiejszych czasach naprawdę tylko to się liczy bo w przeciwnym razie nikt nie kupi płyty...? Moim zdaniem jeśli ktoś potrafi śpiewać i robi to dobrze to obejdzie się bez nagości w teledyskach czy na scenie.
    Taki artysta jest dla mnie cenniejszy i o wiele więcej wart niż pierwsza lepsza lafirynda, która wskoczyła na listy przebojów bo pokazała 3/4 własnego ciała...
    doceńmy wreszcie prawdziwe gwiazdy, a nie skandalistki, które we wszelaki sposób oczyszczają w studio Płyty a na koncertach robią chałę!!! Bo takową robi właśnie Rihanna!
  • ~anonim
    (2011-02-15 01:13)
    Dlaczego nie ma takiej kategorii jak inteligencja i sposób wypowiadania się???
    bo co??? zbyt dużo pseudo gwiazdek by odpadło, czy nie byłoby kogo nominować bo większość to zepsute panny!!! Myślę, że już gorszej wiochy nie można zrobić!!!
  • ~On30
    (2011-02-15 01:16)
    gorszego dna w życiu nie widziałem!!!

    Pusty zadumany w sobie babsztyl, który nic więcej poza czubkiem własnego grubego nochala nie widzi!!!
    Babmus!!!
  • ~videokliprulez
    (2011-02-15 18:48)
    wypowiedzi typu: "dobrych klipów już nie ma", nic tylko golizna i wyuzdane panny", świadczą nie tylko o kondycji klipu jako gatunku, ale, i chyba przede wszystkim, o ignorancji osób takie opinie głoszących. polecam teledyski takich reżyserów jak j. glazer, m. gondry, cunningham. wiec szanowny/a pani/e antyvideoklip, propnuje poznać temat, zobaczyć coś więcej, niż teledyski Michaela Jacksona i Rihanny, a wtedy wypowiedzi pana/pani będą czymś więcej niż jakże ograniczoną pani/ pana wizją na temat tego jak dziś wideoklip wygląda.
  • ~Cocaina
    (2011-02-16 22:04)
    ~antyvideoklip Rihanna ma ładne ciało i się nim chwali , to nic złego (pan/pani zazdrości po prostu tego) ''W obecnych czasach wszystkie sa takie same'' wcale że nie, każda gwiazda jest inna ( a że pani/pan ich nie zna to nie może ich oceniać ) . Bo moim zdaniem każda doceniająca siebie kobieta pokazuje swoje atuty. ''pierwsza lepsza lafirynda, która wskoczyła na listy przebojów bo pokazała 3/4 własnego ciała''' - one nie wskakują , bo w teledysku pokazały ciało tylko dlatego ,że ich muza podoba się ludziom . Rihanna nie potrzebuje skandali , żeby być naszczycie , bo ona już jest the best i nic więcej nie potrzebuje .
    Pozdrwowienia do ~antyvideoklip Cocaina ; D
  • ~Dorota
    (2011-02-17 11:13)
    Bruno Mars zasłużył na więcej!!!
  • ~Madzia.;)
    (2011-02-23 14:18)
    OMG Bruno Mars nielubie go on niepowinien dostać tej nagrody tylko Eminem jest duuużo lepszy od niego (moim zdaniem).!!
  • ~gall
    (2011-02-27 20:17)
    no tak bo eminem to faktycznie NAJLEPSZY WYKONAWCA POP..
  • ~DinX
    (2011-03-04 08:18)
    Kto dostał grammy już wiemy. A kto dostał śpiewammy?
  • ~Martula2323
    (2011-03-07 12:27)
    Em powinien zgarnąć wszystko :D :p