• ~bobik
    (2011-04-14 19:32)
    Najpiękniejsza na świecie to jest Ewa Kopacz z PO.
  • ~Prawda
    (2011-04-15 06:21)
    Niestety, polityczna (i osobista) dojrzałość tych co tu bredzą jest poniżej zera. Kopacz okazała wielką odwagę odrzucając największe mafijne oszustwo Swiatowej Organizacji Zdrowia (ONZ) i kompanii farmaceutycznych, fałszywie propagujących grypę H1N1 po to aby zarobić miliony na szczepionkach. Co do innych możliwych celów tej akcji, łączie z redukcją populacji na świecia, to można sobie poczytać w internecie, jeśli ktoś zna angielski. Piszę to obiektywnie, bo nie znam Kopacz osobiście i nie jestem zwollennikiem ani PiSu, ani PO. Trzeba być po prostu uczciwym, a nie jak ujadające psy.
  • ~JA
    (2011-08-10 19:33)
    ona ma 42 lata ludzie ... gdybym w tym wieku tak wygladala to nazwalabym sie boginia a nie niejpiekniejsza kobieta ;/ zazdrosc to nie zbyt dobra cecha ...
  • ~sara
    (2011-06-14 20:49)
    a ja jestem naturalna w 100% i mam 19 latek i parę miesięcy.. :)
    Nie sztuką być piękną przez sztuczność, ale ładną z natury :)
  • ~dorcia
    (2011-06-15 13:31)
    Jennifer Lopez jest piekna kobieta z natury
  • ~KRYTYK
    (2011-04-23 02:07)
    Re, Kanadyjczyk,Jasio,Prawdziwek---macie absolutna racje!!!A ci,ktorzy wybieraja,maja katarakte na oczach---szczegolnie te glaby pseudo-amerykanskie,bo oprocz Native Americans,wlascicieli tej ziemi,reszta to motloch z calego swiata,nie mowiacy poprawnie po angielsku,a wszystko co "amerykanskie,to najlepsze.Przez paszport i zasiedzenie stala sie kolejna"amerykanka",rodzina z Porto Rico.zobaczcie jej twarz bez makijazu!!!Stara rura wydechowa,zarozumiala,nie spelna rozumu,zapomniala skad pochodzi!!!
  • ~olmaria7
    (2011-04-18 17:29)
    LOpez najpiękniejsza ? Kto za nią "stoi" ? Twarz ma trójkątną jakąś no i ten tynk na twarzy !
  • ~RC
    (2011-04-18 14:29)
    no dobra, tylko KTO ODWARZY sie przypomniec, ze nosek to BARDZO FACHOWA robota chirurga plastycznego. Czyli, ze nie jest to raczej NATURA, ale ciezka praca
  • ~Vik
    (2011-04-15 11:21)
    Wole Beatę Kępę z PIS
  • ~Ktos z trumny!!
    (2011-04-15 03:36)
    KOPACZ TO WSRETNA KLAMCZUCHA--- MA MORDE SZEROKA OD UCHA DO UCHA...PO-MYLONA!!! ZACZADZONA MORDA TWOJA!!!