• ~skin
    (2011-06-07 20:59)
    Kobieto opanuj się . Olej tańszy od głupoty .
  • ~abe
    (2011-08-12 22:07)
    photoshop rządzi ;)))
  • ~Aga_76
    (2011-08-18 13:36)
    To fakt zdjęcia są super ... reszta bez komentarzy:)
  • ~kaja
    (2011-08-15 11:07)
    okropnosci
  • ~Myszka 120
    (2011-08-11 20:37)
    nie zla przemiana dodziu wygladasz super!!!>>>pozdro :-) buziaki
  • ~Sexi kociak120
    (2011-08-11 20:34)
    Nie zła odmiana dodziu wyszło ci na lepsze moze wyglasz sztucznie no ale co tam ci szkodzi wiele wiele gwiazd wyglada nie neturalnie wazne ze my wiemy o tym iz jestes piekna pozdro buziaki
  • ~grzechukec123
    (2011-08-07 01:13)
    doda jest super .kocham ją .a wiecie że ona tym roku będzie w nowym tomyślu na jarmarku tesz będe.
  • ~grzechukec123
    (2011-08-07 01:08)
    doda jest ********* co ona wam przeszkadza mi sie podoba .grzegorz22
  • ~rafia
    (2011-08-03 08:08)
    Doda nie ma dobrego pomysłu na siebie i zaczyna małpować Gagę...Nie musiałby odstawiać tych wszystkich szopek, gdyby była dobrą wokalistką...
  • ~mloda
    (2011-08-26 22:30)
    ********* zdjecia
  • ~marek
    (2011-08-09 01:32)
    piekne zdjecia wyglądasz tu bosko
  • ~miauek
    (2011-07-31 14:19)
    brzydnie w oczach.
  • ~zenek
    (2011-07-31 01:40)
    iiihhhhaaaa, phrrry
  • ~Marta
    (2011-07-29 23:38)
    Próżna kobieta.
  • ~mark
    (2011-07-30 12:08)
    coraz sztuczniejsza i przez to ginie a byla piekna dziewczyna juz nie wie jak wydziwiac to co sztuczne nie jest trendi no i dobrze
  • ~laura
    (2011-07-30 12:04)
    zawsze cie popieralam ale co ty z siebie zrobilas zaden facet nie pokusi sie na to co widze
  • ~TAJEMNICA
    (2011-08-21 13:59)
    ŻENADA TAKIEJ OKROPNOŚCI JESZCZE NIEWIDZIAŁAM
  • ~Anna
    (2011-08-21 23:23)
    Doda jest wcieleniem piękna , magii , jest najleprzą wokalistką ,która osiągneła tak wiele , że żadna piosenkarka niedorasta jej , nawet do pięt robi niezły szoł jest dumą i przykładem dla Polski . Ja ją podziwiam jest leprza od Gagi Madonny ,to co ona potrafi a stać ją na jeszcze więcej jest niesamowite ,jej ambicja i siła wytrwania po tylu przejściach sprawiła że pokazuje Polskę w pełnym blasku . Ma to coś tylko ma takie smutne oczy ,widać w Niej cierpienie gniew .Ale doda wszystko zwalczy ja bym jej dała oskara za każdy jej teledysk . Trzymaj się Doduś oby tak dalej !!!
  • ~manfred
    (2011-07-30 11:59)
    z super wmnare naturalnej dziewczyny kosciotrup w sztucznej skorze fatalnie
  • ~Martyna
    (2011-08-25 08:09)
    Dorota Rabczewska jest królową Polskiej sceny. Ma talent, charyzmę, inteligencję i urodę. Wszystko co chciałaby każda polska gwiazda. Jest wzorem do naśladowania. Non stop jest szum wokół niej, ale z jakiego powodu? Z zazdrości? Takie jest moje zdanie, ponieważ jest osobą która przede wszystkim ma swoje zdanie. Wile osób bierze z niej przykład, ma kobietka ambicję;) Ja jej gratuluję sukcesów, wspaniałej płyty, życzę wszystkiego co najlepsze w życiu!:)

Może zainteresować Cię też: