• ~meloman
    (2011-06-19 11:26)
    Rodowicz na emeryturę ,nuda i żenada!Tylko Rusowicz była normalna!
  • ~darek
    (2011-07-09 15:31)
    i co się działo??? zwykłe zdjęcia... masakra... podzielam - rodowicz do muzeum...
  • ~mania
    (2011-09-18 12:07)
    tak trzymac pani mario ludzie pani zazdroszcza.jest czego
  • ~piosenka
    (2011-09-07 19:42)
    Rodowicz jak zwykle pomylona,wręcz niedirozwinięta.
  • ~kustosz
    (2011-09-07 19:49)
    To podstarzałe straszydło wszelkimi metodami chce zaistnieć.Miernoto do lamusa.
  • ~betty77
    (2011-09-05 22:36)
    frustraci z daleka od komentarzy na temat Maryli Rodowicz.Tak trzymaC Pani Marylo.Super
  • ~katara
    (2011-09-03 16:12)
    Oo Bruneta: Mamusia Dowbora przez tyle lat ma dobre plecy w TV i nie wyobraza
    sobie aby jaj synek/ktory?/ nie pracowal w TV gdzie forse ma sie za nazwisko.
    PO sprzedala Polske ,ale za to kupila sobie kabarety aby drwic z madrych Polakow!!
    Zv tych nibykabaretow wyzieraja orawdziwe pyski PO-pseudopolakow.
  • ~katolik
    (2011-09-03 16:01)
    Przeciez ta polska "gwiazda" jeynie w Eopie Wschoniej doznala znacznego
    ubytku wlsnej osobowosci po pierwszych przebjach tylko na arenie Polki i przewraca sie jej w glowie z nadmiaru pieniedzy .Znam ja osobiscie i uwazam,ze
    najwyzsza poraca,aby poddala sie leczeniu odwykowemu lub wstapila do klubu AA.Pani Marylu! Wszystko do czasu dopoki starczy zdrowia.Czas skonczyc robic
    z siebie BLAZNA!!!
  • ~grzegorz
    (2011-08-27 18:49)
    PANI Marylo ladnie sipiaw ala te zdjecie to ponizenie samej sibie olbrzdliwe
  • ~Pszczola1
    (2011-08-20 21:32)
    To nie żenada to wynaturzenie człowieczeństwa.
    Już nie pierwszej młodości Pani Rodowicz przedstawia nam jakieś demoniczne stworzenie,a tak lubiłem słuchać Jej melodyjne słodkie piosenki " Nie daj mi Boże broń Boże skosztować tak zwanej ,życiowej mądrości dopóki życie życie trwa"
    Amnezja Pani Marylo z biegiem lat zabiera nam szacunek do siebie. A szkoda?
    Taka gwiazda i tak szybka zapomnieć że jestem starszą Panię i nie na wszystko można sobie pozwolić. życzę zdrowia.