• ~fis
    (2011-06-30 18:06)
    ...a mnie sie podoba , jest śliczny
  • ~Lam
    (2011-09-16 01:47)
    ~GWIAZDY BEZ SŁUCHU2011-09-01 19:06

    Mój drogi gram na skrzypcach od kilku lat i chodzę do szkoły muzycznej więc mam nieco pojęcie o muzyce.Nie mówię,że jestem specem.Uważam,że to raczej kwestia gustu co komu się podoba.A i proponuję zażyć jakieś tabletki z melissą zanim napiszesz jakiś komentarz skoro tak drażnią Cię opinie odmienne od twojej,LESZCZU.
  • ~kasia szczecin
    (2011-09-04 21:22)
    mam pewne przesłanie dla tych,którzy zechcą na nie się otworzyć,zacznij od siebie-jeśli polubicie siebie takimi,jacy jesteście,odpuścicie również innym.żyję na świecie czas jakiś i zauważyłam,że super jest widzieć dobro,żyć w zgodzie ze sobą i światem-plucie jadem o innych jest unaocznieniem sobie własnych ułomności.w życiu należy się realizować-każdy po swojemu-różnimy się i niech tak zostanie,bo jesteśmy maleńkimi cudami tu-na ziemi.
  • ~mis
    (2011-09-10 14:23)
    z tego czegos obia pajaca i eksperymentują, a temu cemus wydaje sie ,ze jest gwiazdą...zenada...
  • ~jestem na NIE
    (2011-09-12 18:28)
    na drugim zdjęciu wygląda jak Mołek
  • ~Lubiebudyń
    (2011-09-17 19:38)
    Kobiecy mężczyźni są piękni... co do Madoxa się zgodzę, ale Szpak jest brzydki jak noc. Takie porównanie... Madox jest jak Madonna, a Szpak jak Britney Spears...
  • ~:0
    (2011-09-13 23:13)
    polska lady gaga haha
  • ~nie nie
    (2011-09-13 23:11)
    boże gdzie mołek a gdzie to coś??? mołek to piękna kobieta a to hm az słow nie da sie zebrać
  • ~Czuczu
    (2011-09-13 23:26)
    Kłocicię się o bzdure a czy Michael Jackson nie był odmiencem jak oni czy to nie on stworzył moon walka i swój styl oni też go kreują swoją odmiennością i tworzą coś co nas zaskakuje bo przecież michael nie zrobił by takiej furory jaką zrobił gdyby nie to że zaskakiwał a przecież po jego śmierci zapomnieliśmy o wszystkim co go dotyczyło aferami itd tylko cenimy jego dorobek styl który wykreował i muzykę która stworzył więc chyba i im należy dać szansę bo to tacy nasi rodzimi michaele :)
  • ~twoja_maszkara
    (2011-09-13 23:33)
    nie jedna dziewczyna chciałaby mieć taką piękną twarz jak on