• ~iwo
    (2011-07-02 07:38)
    Bardzo nieudany ten koncert.
  • ~AAA
    (2011-07-02 12:00)
    Jestem pod wrażeniem koncertu. Już dawno w Polsce nie miało miejsca wydarzenie na tę skalę i na taakim poziomie. Gratuluję organizatorom i wszystkim, którzy potrafią się cieszyć!
  • ~sonia
    (2011-07-02 03:28)
    tandeta, dużo tandety, mnóstwo dymu i sztucznych ogni, brak spójnej wizji koncertu, zero przekazu na temat Polski,kicz po stokroć, dłuzyzny i ogrooomne zaangażowane środki na ten koncert, które zostały wyrzucone w klikę staryh wyjadaczy typu materna, wojewódzki, studia filmowe pana wajdy ( projekcje multimedialne), sztaba i innni oraz przepaceni w dużek mierze "artyści" o przebrzmiałej już sławie.
    Ale PO-wska gawiedź to kupiła i stała tam w deszczu chcąc uszczknąć "jewropejskiego" blasku jaki bił od sceny
  • ~noszczek
    (2011-07-02 13:09)
    Ktoś napisał, że 'Polacy zadowalają się byle czym'. Ten koncert to była właśnie kultura na najwyższym, światowym poziomie. Szkoda, że niektórzy tego nie doceniają. Wielkie gratulacje dla organizatorów za takie widowisko!
  • ~Noworodek
    (2011-07-02 13:08)
    Nowa Polska. Takiej Polski chcę. Gratulacje!
  • ~aaa
    (2011-07-02 18:50)
    Cudowny koncert. Na poziomie, wreszcie bez chałtury. Bossssssssssssssski! Chapeau bas dla reżyserów!
  • ~Facet
    (2011-07-02 12:18)
    Gratulacje dla Wojewódzkiego i Materny. Koncert świetny, Jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy, jaki udało się zorganizować TVP.
    Pozdrawiam fanów kultury
  • ~joj.
    (2011-07-02 12:17)
    Gratulacje dla autorów koncertu. Tyle pięknej muzyki!!! Nie rozumiem malkontentów. Tu nie było polityki, na szczęście. A muzyka łączy ludzi.
  • ~ZEFIREK
    (2011-07-02 13:06)
    KONCERT KOSZMAR...NUDA... SMĘTY TAKIE ŻE ZASNĄĆ SZŁO...ALE MUSZE PRZYZNAĆ, ŻE NASZE SPOŁECZEŃSTWO ZADOWALA BYLE CO...!PLASTIKOWA SZTUCZNA UNIA...
  • ~Agata
    (2011-07-02 12:10)
    KAŻDY ZNALAZŁ COŚ DLA SIEBIE, ŚWIETNIE DOBRANI WYKONAWCY I UTWORY. GRATULACJE DLA REŻYSERÓW -P. WOJEWÓDZKIEGO I MATERNY. DZIĘKUJĘ !!!