• ~iwo
    (2011-07-02 07:38)
    Bardzo nieudany ten koncert.
  • ~AAA
    (2011-07-02 12:00)
    Jestem pod wrażeniem koncertu. Już dawno w Polsce nie miało miejsca wydarzenie na tę skalę i na taakim poziomie. Gratuluję organizatorom i wszystkim, którzy potrafią się cieszyć!
  • ~sonia
    (2011-07-02 03:28)
    tandeta, dużo tandety, mnóstwo dymu i sztucznych ogni, brak spójnej wizji koncertu, zero przekazu na temat Polski,kicz po stokroć, dłuzyzny i ogrooomne zaangażowane środki na ten koncert, które zostały wyrzucone w klikę staryh wyjadaczy typu materna, wojewódzki, studia filmowe pana wajdy ( projekcje multimedialne), sztaba i innni oraz przepaceni w dużek mierze "artyści" o przebrzmiałej już sławie.
    Ale PO-wska gawiedź to kupiła i stała tam w deszczu chcąc uszczknąć "jewropejskiego" blasku jaki bił od sceny
  • ~noszczek
    (2011-07-02 13:09)
    Ktoś napisał, że 'Polacy zadowalają się byle czym'. Ten koncert to była właśnie kultura na najwyższym, światowym poziomie. Szkoda, że niektórzy tego nie doceniają. Wielkie gratulacje dla organizatorów za takie widowisko!
  • ~Noworodek
    (2011-07-02 13:08)
    Nowa Polska. Takiej Polski chcę. Gratulacje!
  • ~aaa
    (2011-07-02 18:50)
    Cudowny koncert. Na poziomie, wreszcie bez chałtury. Bossssssssssssssski! Chapeau bas dla reżyserów!
  • ~Facet
    (2011-07-02 12:18)
    Gratulacje dla Wojewódzkiego i Materny. Koncert świetny, Jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy, jaki udało się zorganizować TVP.
    Pozdrawiam fanów kultury
  • ~joj.
    (2011-07-02 12:17)
    Gratulacje dla autorów koncertu. Tyle pięknej muzyki!!! Nie rozumiem malkontentów. Tu nie było polityki, na szczęście. A muzyka łączy ludzi.
  • ~ZEFIREK
    (2011-07-02 13:06)
    KONCERT KOSZMAR...NUDA... SMĘTY TAKIE ŻE ZASNĄĆ SZŁO...ALE MUSZE PRZYZNAĆ, ŻE NASZE SPOŁECZEŃSTWO ZADOWALA BYLE CO...!PLASTIKOWA SZTUCZNA UNIA...
  • ~Agata
    (2011-07-02 12:10)
    KAŻDY ZNALAZŁ COŚ DLA SIEBIE, ŚWIETNIE DOBRANI WYKONAWCY I UTWORY. GRATULACJE DLA REŻYSERÓW -P. WOJEWÓDZKIEGO I MATERNY. DZIĘKUJĘ !!!
  • ~wera
    (2011-07-02 12:00)
    co za prymitywne mieszanie kultury z polityką, czy nikt nie potrafi merytorcznie powiedziec nic o koncercie był piękny na europejskim poziomie, po co ta polska żółc
  • ~mim
    (2011-07-02 15:23)
    Impreza na poziomie, bez tandety,czy zbędnych przemówień i przerw. Nawet pogoda nie odstraszyła ludzi. No i Tricky genialny!!! Więcej takich imprez proszę!!! Wielkie brawa dla organizatorów! Jak wiadomo większość Polaków gustuje w Dodzie czy Cerekwickiej stąd też nie dziwą mnie negatywne opinie.
  • ~>>>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2011-07-02 11:05)
    PROPAGANDA MAFII-tuska MILIONY ZŁOTYCH WYDANE NA PROPAGANDĘ EURO-KOŁCHOZU W WARSZAWIE POWINNI PRZEZNACZYĆ NA GŁODNE POLSKIE DZIECI , TO BYŁBY CEL GODNY NAŚLADOWANIA ...
  • ~Marta
    (2011-07-02 11:57)
    Panowie Materna i Kuba piątka z plusem .
  • ~niewazne
    (2011-07-02 11:56)
    Koncert mierny i bardzo nudny.
  • ~alley
    (2011-07-02 11:43)
    Koncert swietny, brawo rezyserzy! Obylo sie bez prowadzacych i ich przynudzania. Ale i lyzka dziegdziu w tej beczce miodu - bardzo slaby wokal Markowsksiego, niech lepiej zejdzie juz ze sceny tak jak spiewa.
  • ~Brońcio
    (2011-07-02 10:38)
    a w Ameryce Murzynów biją nawet taki POsrany koncert wywołuje u debili wpisy a każdego 10 itd.Debile przestańcie drwić ,bo wy POsrańcy macie metodę jak wam wychodzi ***** ze wszystkiego czego nie dotkniecie to albo PiS ,albo Jakrek,POpatrzcie na swoje Słoońce tam jest beka!!
  • ~sza
    (2011-07-02 11:39)
    Ja też jestem zaskoczony - b. dobry koncert ! Brak konferansjerki bardzo fajny pomysł.
  • ~KAW1
    (2011-07-02 11:32)
    R E W E L A C J A!KUBA I MATERNA staneliście na wysokości zadania.Artyści szczeolnie krajowi SUPER.Keny G, Bolton,Swietnie.INTERNAUCI NIE MIESZAJCIE PROSZE KONCERTÓW DO POLITYKI Ż E N A D A!
  • ~historyk
    (2011-07-02 13:52)
    To bylo przedstawionko dla uprzywilejowanych i dla ich pieszczochow - czyli mniejszosci seksualnych, a biedni Polacy nic z tego nie mieli. Za cara bylo lepiej, bo car rzucal polskiej biedocie miedziaki calymi garsciami, kiedy urzadzal przedstawionka w Priwislinskim Kraju.

Może zainteresować Cię też: