• ~manu
    (2011-07-24 14:14)
    teraz z dżeksonem sobie śpiewa tak kończą leko-narkomani
  • ~kk
    (2011-07-24 15:19)
    To był jej wybór.
  • ~...
    (2011-07-26 22:13)
    ktoś może tylko próbować nam pomoc, jesli sami sobie nie pomozemy nikt tego nie zrobi. Musimy tego chciec dla siebie, dla bliskich, najwyrazniej Ona nie chciała, wolała się zaćpac.
  • ~Boadicea
    (2011-07-26 19:38)
    Żal dziewczyny, czy nikt jej nie mogl pomoc, rodzice, przyjaciele. Wiadomo ,że to cięzko ale mozna i trzeba.Taka młoda, utalentowana , jeszcze tyle życia było przed nią. Jest mi smutno,że młodzi ludzie tak łatwo wpadaja w objęcia nałogow nie zdaja sobie sprawy jak szybko można sie zgubić. Nieraz idac ulicami widzę mlode dziewczyny, chłopców prawie dzieci jak pala , piją piwo , jak łatwo sie uzależniaja od wielu rzeczy , a przeciez życie jest cudne i warto żyć pieknie i dobrze.
  • ~wika
    (2011-07-27 15:22)
    szkoda ze ona zmarla amiala taki supet glos
  • ~dodzio
    (2011-07-25 22:39)
    do motylka: a kro jest twoim idolem? edzia gorniak czy doda?
  • ~biedronka
    (2011-07-24 22:05)
    ludzie nic w tych pustych glowkach nie macie,Amy byla wspaniala artystka i nikt jej wokalnie nie dorowna a w narkotyki bardzo latwo jest wpasc a duzo trudniej z nich wyjsc,my zyjemy w normalnym swiecie,swiat gwiazd to zupelnie inny wymiar,co my mozemy o tym wiedziec,,,
  • ~Kasia
    (2011-07-24 20:33)
    wielka szkoda---piękny porywający za serce głos i ... nikt jej skutecznie nie pomógł aż... sama sobie pomogła. Takie talenty to rzadkość .
  • ~Maciej
    (2011-07-24 18:35)
    Była wspaniałą artystką. Niech spoczywa w pokoju
  • ~lorak_b
    (2011-07-24 17:22)
    Rewelacyjny głos, ale sukces ma swoją cenę. Nie radziła sobie ze stresem i problemami, a narkotyki przyniosły przykre w skutkach rozwiązanie.