• ~przecinak
    (2011-08-06 12:16)
    jacy geniusze to zwykle ćpuny , zeby byc cpunem nie trzeba byc geniuszem, niby co takiego wielkiego zrobili ?? zacpali sie na smierc ?? jak posluchać ich tekstów to sam kibel i syf poprostu żygali swoim poranionym wnętrzem na scenie , dla mnie ich teksty to chora fascynacja złem, tanie to ale bida to kupi .
  • ~dagson
    (2011-07-29 13:02)
    czytam czytam te wpisy i jestem w szoku. jak mozna tak gloryfikować tę narkomankę. jak mozna być tak zmanipulowanym i jej żałować. żałować mogę dziecka które nie ma co jeść, ale nie tej naprutej wiecznie czarownicy. dlaczego nie była dobra, miła, serdeczna? mogła być taka. woalała być zła, niewykształcona, pusta. no to proszę bardzo. ja jej na pewno nie żałuję i skończmy z tym dobrym słowem o zmarłym.
  • ~2507emro
    (2011-07-28 21:35)
    nie udźwignęli swojego talentu...
  • ~qwestia
    (2013-05-22 16:46)
    Co Amy W. te nudne i nacpane dziecko robi miedzy Imionami Rock-a/Blues-a?
  • ~As
    (2011-08-02 15:15)
    ktoś kiedyś powiedział,że geniusz odchodzą z tego świata wcześniej i coś w tym jest...
  • ~EWA KOBY
    (2011-07-30 20:43)
    ONI TYLKO POKAZALI JAK CIEMNE STRONY STOJA NAD TOBA I TWOIMI DZIECMI JAK MOZNA SKASOWAC NAJCUDOWNIEJSZE STWORZONKA SWIATA LEGALNYMI CZY NIELEGALNYMI SRODKAMI ZMIENIAJACYMI SWIADOMOSC NAWET KAWA CHIPSY I PSYCHO-LE - LOGOWIE NIE MOWIAC O RELIGIACH
  • ~Kassia3201
    (2011-08-18 20:11)
    Piękna to może ona nie była za to pięknie śpiewała i niestety ćpała, ale to nie jej wina tylko tego kto ja w te narkotyki wciągną. Szkoda talentu.
  • ~Paula
    (2011-07-28 20:19)
    przeczytałam komentarze jak wyżej i...jestem w szoku-jak mozna takie rzeczy pisac, nawet jak ktos odmawia jej talentu (ok-jego prawo, tylko ze akurat raczej tak mowi ten kto zupelnie na muzyce sie nie zna- bo dziewczyna talent miala nieprzecietny) to ludzie- jak mozna tak pisac o drugim czlowieku... dziewczyna byla nieszczesliwa, miala depresje, jak mozna byc tak pozbawionym uczuc i wyobrazni, aby nie pomyslec, ze nie kazdy ma silny charakter i odnajduje sie w zyciu, tym bardziej, ze wokol wlaśnie takie bydło jest jak wszyscy ci, ktorzy takie inwektywy pod adresem zmarlem pisza...
  • ~Jim-all
    (2011-08-11 04:40)
    Re Komentatorzy* ?! = MIERNOTY* tego świata - Wyłączcie Się !

    aha - Mizerio do Mizerii , Fuszeria do Fuszerii I NAUKA do NAUKI a SZTUKA do SZTUKI - nieuki !?
  • ~UNENDLICHoo
    (2011-08-11 04:57)
    PRZECINAK TY MŁOTKU - do mizerii kmiotku :P