• ~Kuba
    (2011-08-12 00:02)
    Ja tam jeżdżę co roku - można za darmochę wyruchać kilkanaście nastolatek.
  • ~DLA OSTRZEŻENIA
    (2013-01-10 22:30)
    ILE LAT MA DZIECKO NA 9- TYM ZDIĘCIU ,KTO MU SPRZEDAŁ ALKOCHOL OCZYWIŚCIE TRZYMA TYLKO REKLAMÓWKĘ ZAWARTOŚCI NIE WIDAĆ --SPRYNIE ..BYŁAM TAM JAKO OBSERWATOR ZROBIŁAM KILKADZIESIĄT ZDIĘĆ SĄ BARDZIEJ PRZERAŻAJĄCE NIŻ TE POKAZANE TUTAJ
  • ~Polak
    (2012-12-19 20:04)
    Sodoma i Gomora!! Niewyobrażalnie nikczemne, celowe upodlenie oraz zdemoralizowanie Narodu, w szczególności młodych ludzi. Odpowiedzialni za to powinni długie lata spędzić w kamieniołomie, chociaż w innych warunkach, np. za królów, z pewnością dostaliby karę śmierci.
  • ~Jolka
    (2013-08-04 17:18)
    Nie wiem co ta młodzież lubi w tym błocie się tutłac może orgazm w nich się wyzwala .Bardzo Mnie sie to nie podoba .A nie jestem moherowym beretem.
  • ~i jest git
    (2011-08-06 00:51)
    Robta co chceta - d e b i l e. Im was wiecej tym lepiej.
  • ~LAS
    (2011-08-08 06:38)
    Kiedy Polska była silnym królestwem młodzi mężczyżni bronili jej niepodległości z narażeniem życia. Teraz większość młodych Polaków "olewa" ojczyznę. Wolą poddawać się wrogiej propagandzie. Sprzedają się za narkotyki, alkohol, szatanistyczną muzykę. Uwielbiają tarzać się w błocie i uprawiać wolny seks. Czy taka młodzież uratuje naszą ojczyznę przed upadkiem ??? Jeszcze tylko emeryci stoją na straży niepodległości i godności Polski. Ale jak długo ???
  • ~jewrej
    (2011-08-07 22:10)
    A nasz Jurek to na WOŚPie milionowy robi Cash, by na Woodstock gojów gonić już zaćpanych i nachlanych. Tarza głupków w szczynach w błocie, tak należy się hołocie. PO Geremku, Mazowieckim i Michniku jak sanhedryn polski Rząd i Sejm nam cymes stoi, W Poprawności wychowamy głupich goi. Napieralski, Olejniczak z lewa, Niesiołowski z Arukowiczem i Donalldem z prawa. W parlamencie cymes-koszer jest zabawa. Wytępimy sierpem, młotem z patriotyzmu i honoru katolicką goj ciemnotę. W gej paradach a nie w szkołach wyćwiczymy tolerancję i z tych gojów katolików Biedroń z Palikotem i Senyszyn zrobią jewrejczyków. By mohery nam skruszały, nie Jezusa a Pottera POkochały, Michnik z TVNem i Polsatem, Super Stacją i Wybiórczą wbija im do pały, lęki trwogi i kompleksy, że narodów jewropejskich są zakałą, bo lesbijkom oraz gejom, dzieci chować, edukować lewicowo zabraniają i skrobanki z eutanazją oraz czary z satanizmem wykluczają. Z WSI przez 24h na TVNie Polsacie i Super Stacji gramy więc POparcie gojów mamy.
  • ~etna
    (2011-08-06 01:17)
    Narkotykii prowadzą do schizofreni. Ludziom sie wydaje, że to taka zabawa, a z czlowieka pozostaje wrak.
  • ~POzal sie .....
    (2011-08-06 01:02)
    re -~wood2011-08-05 23:35 ~~~ szerokiej drogi , skoro tak NIE-myslisz !
  • ~Rodzic
    (2011-08-06 00:58)
    No tak ! - zbieraja te dzieci do puszek POd Kosciolami , PRZY udziale WSIERAJACYCH RODZICOW , a teraz jest w POdziece ZEZWIERZECENIE .