• ~MAREK
    (2011-10-21 10:32)
    KIM WILDE JESTEŚ BOSKA!!!
  • ~Darecki777
    (2011-10-19 16:41)
    jJAK JA NIE LUBIE JAK KTOŚ POSTANAWIA ZAROBIC NA ODGRZEWANYCH W KÓLKO KOTLETACH
  • ~EWA KOBY
    (2011-10-19 20:52)
    TO BRAT Z NIEJ ZROBIL ALA LEGENDE ALA GWIZDKE A PRZY PRZYROSCIE MILIARDOW MASY LUDZKIEJ COS ZAWSZE SIE SPRZEDA ZA TA PUBLIKACJE W TEJ GAZECIE TEZ BRAT ZAPLACIL ZEBYS TTTTYYYY KUPIL/a ZMANIPULOWANY
  • ~Kinomaniak
    (2011-10-19 21:05)
    Ale chcemy ja bez Fotoszopa!!!
  • ~Rowender
    (2011-10-20 08:00)
    Kim nagrała zupełnie nowy album (Come Out And Play) w zeszłym roku, a ten album z coverami jest pierwszym w jej karierze... Trudno więc powiedzieć, że zarabia na odgrzewaniu starych kotletów...
  • ~andy
    (2011-10-20 09:46)
    Uwielbiam Kim Wilde i jej niesamowity głos! Byłem na Jej koncercie w Berlinie!!! SUPER
  • ~ala
    (2011-10-20 10:31)
    Wspaniale ,byłam na jej koncercie w Berlinie ,tak blisko Polski ...szkoda ,że nie zapraszaja jej do nas ... dała popis klasy bez wodotrysków jak u Dody na przykład ,niesamowity band ... bogaty repertuar ... i taka niesamowita ,ciepła atmosfera - zauważyłam,że ma wciąż wiele oddanych i kochających fanów ...
  • ~fanka
    (2011-10-20 10:50)
    wspaniała artystka, wspaniała osobowść. Co za głos i co za klasa! Come Out and play jest jej najlepszym albumem w karierze.. a sle Snapshots także udane. Też byłam na ostatniej trasie konsertowej w Berlinie. Szkoda się nie spotaklismy :) Koncet wymiótł totalnie!!! Dwie godziny znakomitego koncertu, z prawdziwym bandem i prawdziwa gwiazdą, która ma więcej zaoferowania swoim fanom, niż "plastikowe koniki" na scenie, fajerwerki, "fruwanie" na linie i takie tam inne sztuczne badziewia...
  • ~kasica
    (2011-10-20 10:52)
    @Darecki777 A jak ja nie lubie, gdy ktoś wypowiada sie na tematy o których nie ma pojęcia.
  • ~szycha
    (2011-10-20 15:21)
    @kasica...masz racje, ale pan pewnie jest wielkim znawcą,
    tak prawda to nie Gwiazka, nawet Gwiazda ale Megagwiazda i Ikona.
    A jak się komus nie podoba to jego problem. Sprzedała tylk milionów płyt ze wcale nie musi sobie na kotletach zarabiac !