• ~piotr 69
    (2011-11-04 18:11)
    co to za ślicznotka?
  • ~rudy pinokio
    (2011-11-05 21:01)
    Wygląda jak mumia i niech nie przesadza z tymi gwałtownymi ruchami bo może coś odpaść lub co gorsza cała może się rozsypać . Pamiętam Korę z dawnych lat i miałem do niej szacunek a to co przedstawia teraz sobą to żenada .
    Jak można się dać tak eczyć i jeszcze za to placić ja na jej miejscu pozwał bym tego chirurga do sądu .
  • ~Rysiek69
    (2011-10-28 14:02)
    Wykapana siostra Marylin Mansona.A raczej mamusia!
  • ~Jurek
    (2011-10-28 16:09)
    KORA WYGLADA JAK BABA JAGA Z BAJEK DLA DZIECI KTORA STRASZY I JEZDZI NA MIOTLE !!!
  • ~WIELBICIEL
    (2011-10-30 22:53)
    młody i do ciebie podobni jesteście za młodzi a że młodzi to głupi ,ale wieże że życie pokaże wam co dobre a KORA BYŁA JEST I BĘDZIE WIELKA a wy jesteście mali i UMYSŁY MACIE PUSTE po prostu ZERO i to was boli
  • ~do ~WIELBICIEL2011-10-30 22:53
    (2011-11-02 19:30)
    Zapomniałeś jak się pisze po polsku dziadku? Pisze się wierzę a nie wieże. No chyba, że miałeś na myśli wieże np wiertnicze.
  • ~poland-against
    (2011-11-03 14:58)
    strasznie tania i niezasłużona ta jej obecna popularność. Kiedyś przynajmniej nagrywała płyty i dawała czadu na koncertach. Opłaciło się jednak krzyczeć najgłośniej za Komorowskim podczas wyborów na prezydenta...
    Ciekawe, że facet który sprzedaje najwięcej płyt nawet nie jest grany w radiu, ni zapraszany do tv. Szanuję Go za to.
  • ~hahahi
    (2011-11-04 15:07)
    Niesamowity fotoshop. I botoks oczywiście. Z Kory to tylko imię zostało
  • ~Dani
    (2011-11-04 23:19)
    Czytając tu niektóre wypowiedzi widać obraz zawistnych Polaków kraj jest piękny ale ludzie coraz gorsi ! spróbujcie dokonać chociaż 10% tego co ona zamiast krytykować dobry kawałek naszej kultury ciekawe czy chociaż jedna osoba potrafiła by napisać jeden z tekstów takich jak pisała Kora Czy nigdy nie byliście zakochani? pokolenie dody nic nie dokona obłuda zazdrość i chęć dowartościowania się pisaniem idiotyzmów takie są wartości dla tego tyle ludzi jest samotnych! pozdrawiam fanów Kory!
  • ~m
    (2011-11-06 19:26)
    ************ jej nieźle. Zaraz będzie wyglądać jak 15-latka. Potwór.