• ~as1
    (2011-11-07 13:40)
    Tymczasem co 5-6 sekund umiera na świecie jedno dziecko.
    Z głodu.

    Setki tysiące normalnych młodych ludzi protestuje (oburza się) na światowy porządek i robienie ludzi w bambuko przez banksterów

    Ale kokon MTV zapewni ci bezpieczeństwo i życie obok.
    Trzeba tylko hipokryzji uczyć się za młodu od tych chłopaczków i dziewczynek i tych co pociągają tymi kukiełkami.
    Oglądać kupować śledzić napędzać to wirujące targowisko próżności.
    Aż do zwymiotowania
  • ~Polon
    (2011-11-07 14:36)
    @as1: a jaki masz sposob na to aby dzieci nie umieraly z glodu?
    Dzieci umieraja z glodu i wiemy o tym i mamy srodki aby temu zapobiec juz od dziesiatek lat.

    USA i inne kraje przeznaczaja miliony dolarow rocznie aby temu zapobiec.

    I co?

    I nic?

    A wiesz dlaczego?

    Bo to sie nikomu z rzadzacych nie oplaca.

    Aby cos z tym zrobic trzeba by wymordowac kilka/ kilkanascie osob rzadzacych Afryka, wymordowac kilka tysiecy ich zolnierzy.

    Wprowadzic rzady sterowane z Europy.

    Walczyc i ginac za demokracje w Afryce.

    Masz na to ochote?

    Ja nie.

    Dlatego dzieci w Afryce gina i ginac beda z glodu.
  • ~marchewa
    (2011-11-07 15:18)
    niech murzyni sami zaczną dbać o swoje dzieci, im potrzeba wysłać wagon prezerwatyw a nie pomoc humanitarną którą i tak przejmują różnej maści kacyki. Kto w Europie ma kilkoro dzieci, każdy pomyśli zanim zrobi, że trzeba wykształcić, wyżywić, czy jakiś murzyn o tym myśli gdy rodzi mu się 6,7,8 dziecko. Dlaczego ja mam płacić na ich dzieci. W Polsce w domach dziecka ile jest tych nieszczęsnych istot.
  • ~Polon
    (2011-11-07 15:56)
    Murzyni maja juz prezerwatywy gratis i to od wielu lat. Nie zmniejszylo to jednak ilosc zachorowan na AIDS.
  • ~tylko stwierdzam fakt
    (2011-11-07 19:30)
    No to Justinowi na widok tego Pana najpierw zrobiło się ciasno, a później mokro w rozporku :P
  • ~papuzka
    (2011-11-07 23:55)
    Ale dupa! Najlepszy Występ Na Żywo podczas Gali MTV! Co na to Katy Perry?
  • ~Może i było śmiesznie
    (2011-11-08 07:40)
    Może ktoś chciał się pochwalić udaną pupcią, na mnie jednak nie zrobił wrażenia, ale mina tej kobiety robi wrażenie.
  • ~Miśa
    (2011-11-08 10:40)
    i tak był lepiej ubrany od lgagi
  • ~niedoimformowana