• ~obywatelka
    (2011-12-09 11:21)
    Fakt zarabia na tragedii artystki. Serwuje nam bosko piekne zdjęcia - teraz, a kilka lub kilkanascie lat wstecz, jakaś idiotka umieściła w tej gazecie kompromitujące dla artystki zdjęcia, mówiace o jej zaniedbanym wyglądzie, bo karmiła psy, nad ktorymi się pochyliła w swojej dobroci. Była za to ośmieszana, poniżana. Gdzie jesteś nibyredaktorko, co sądzisz o swojej teraz o swojej bezduszności. A nie pomyślałaś wówczas, że wobec tych nieszczęsnych zwierząt także ty masz obowiązek???
  • ~wera got
    (2011-12-08 20:08)
    Rajski ptak polskiego show-biznesu .. kto ciekaw niech sięga po dzieło " nic nie mam do ukrycia . właśnie zamówiłam książke i będę dalej JEJ fanką a łzy będ e wycierać i czytać i słuchać...Też mam psy
  • ~Jar
    (2011-12-09 13:57)
    Pani
    Viletto niech Chrystus Cię nagrodzi życiem wiecznym, a dla nas niecht to już b ędzie ostatnia lekcja jak kochać bliźnich...
  • ~Cynk
    (2011-12-09 15:30)
    Zmarła tez umalowana od czynności fizjologicznych.
  • ~Ja
    (2012-01-08 14:52)
    Wstyd Polsko chrzescijanska, ktora tylko w koscielena chwile jest wrazliwa,
    a ostatni wiersz czytala na lekcjach jezyka polskiego, a z wypowiedzeniem
    pierwsza ,,dzien dobry" zawsze ma problemy.I to jest moja Ojczyzna,ktora
    trzeba naprawic, a zaczac od spoleczenstwa,ktorego cecha jest egoizm,zazdrosc
    wysmiewanie i cwaniactwo. I stad ta wielka KRZYWDA Tym, ktorzy tacy
    byc nie umieja lub nie chca...
  • ~fanka
    (2011-12-11 22:21)
    miejmy nadzieję, że ta pseudo opiekunka Budzyńska poniesie karę za cierpienie Villas, jak można w tak nieludzki sposób potraktować chorego człowieka, na co liczyła? na szybki pogrzeb i spadek? na szczęście lekarz zawiadomił policję i przeprowadzono sekcję zwłok, spoczywaj w spokoju a winna niech poniesie karę
  • ~Galazka
    (2011-12-12 23:38)
    Podle, obrzydliwe to co niektorzy pisza. Byl to geniusz, ale zmarnowany przez polska niemoc, zawisc, zazdrosc. Szkoda, ze nie urodzila sie w innym kraju. Spoczywaj w pokoju, Violetto.
  • ~danka
    (2011-12-12 23:32)
    szkoda tak wielkiej artystki moze tam u Boga znajdzie zrozumienie
  • ~Gala